POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SmartCAM V15.0

Pondělí, 28 Duben 2008 00:43
smartcamcncv15_818.jpgSpolečnost SmartCAMcnc uvedla na trh SmartCAM V15.0. Největší novinkou této nové verze je speciální modul tutoriálů pro výuku ovládání CAM systému, ale není to novinka jediná. SmartCAM je rodina produktů obsahující řešení pro frézování, soustružení, drátové řezání a zpracování plechů (řezání, děrování, ohýbání, atd.).
Pro SmartCAM je významnou novinkou schopnost vytvořit a upravit nájezd a odjezd z programu. Upravit lze jeho parametry, typ ná-/od-jezdu, překrytí, určení nového začátku a konce, apod. Uživatelé tak mohou najít optimální nastavení a automaticky aktualizovat model s novými parametry. Verze 14 přinesla obrábění z objemových těles (solidů) a nová verze pokračuje v rozšiřování funkcí. Dále je zlepšeno uživatelské rozhraní o padací menu namísto statických řádek s ikonami. Také je nové kontextové menu pro grafické pohledy a seznamy pohledů.
V oblasti importu a práce s CAD daty se objevuje nová funkce opravy geometrie během importu – tzv. healing, který obsahuje zjednodušení a sešití modelu. Bylo také aktualizováno modelovací jádro ACIS na v. 18.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit