Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

HUMUSOFT uvádí WITNESS 2008

Středa, 30 Duben 2008 19:43

Společnost HUMUSOFT a firma Lanner Group uvádějí na český a slovenský trh novou verzi programu WITNESS 2008. Nová verze programu pro simulaci a optimalizaci podnikových procesů přináší několik významných změn. Nový typ spojitých dopravníků umožňuje věrné modelování dopravníků, po nichž se pohybují součásti různých rozměrů. Při simulaci lze respektovat fyzické rozměry dopravníků a rozměry i orientaci součástí, které se po nich pohybují.U dopravníků lze definovat senzory, které mohou na základě průchodu součásti určitým místem vyvolat v modelu určitou akci nebo událost.U dopravníků typu „Power and Free“ lze pro každou sekci individuálně nastavit velikosti a mezery mezi závěsy.K dispozici je sada nových reportovacích funkcí pro získání informací o ekonomice provozu analyzovaného systému.

WITNESS 2008 obsahuje dále celou řadu vylepšení, která zyyšují produktivitu při tvorbě modelů a provádění simulačních experimentů:

  • Informace stejného typu u jednotlivých elementů lze nyní editovat v přehledných tabulkách. Jedná se například o definici poruch a seřízení, pracovních cyklů apod.
  • Parametry pracovních směn a uživatelem definovaných náhodných rozdělení lze importovat z programu Excel.
  • Nový Distribution Wizard usnadňuje definici náhodných rozdělení. Při výběru rozdělení má uživatel k dispozici grafické okénko s náhledem distribuční funkce aktuálního rozdělení.
  • Pro každý aktivní prvek systému lze individuálně upravovat doby seřízení a poruch.
  • Grafický nástroj Asistent byl reorganizován tak, aby v něm bylo možné snáze najít hledanou funkci či příkaz. Vylepšený je i systém nápovědy při tvorbě vstupních a výstupních pravidel elementů.

Existující metody zabezpečení programu byly doplněny o síťovou instalaci, která využívá softwarovou ochranu (systém OLicense). K dispozici je také celá řada nových demonstračních modelů a rozšířená dokumentace. Modul Optimizer byl doplněn o nový optimalizační algoritmus pro n-faktoriální návrh experimentu.

Nová verze WITNESS 2008 byla doplněna také o modul WITNESS Presentation Manager, který je určen pro vytváření grafických prezentačních obrazovek a virtuálních řídicích panelů. Během simulace lze zobrazit klíčové indikátory procesu srozumitelným a vizuálně přehledným způsobem.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit