E LINKX
Minerva
Google překladač: English Deutsch
GstarCAD – DWG kompatibilní 2D/3D CAD
Sophos
Kodys
ITmeets

StreamTech.tv

streamtech tv-logo
IOTOR

Nové automobilové navigace Mio Moov

Středa, 07 Květen 2008 15:54

Mio Moov 360Mio Technology uvádí na český trh zcela novou řadu automobilových navigací Mio Moov. Tato řada je první sérií výrobků po fúzi společností Mio a Navman a zahrnuje pět produktů založených na vyzkoušené GPS technologii firmy Mio a vybavených trasovacím softwarem od firmy Navman. Nová typová řada navigací nabízí uživatelům kromě nového systému také technologii SiRFInstantFixII. Tato technologie dokáže hned po zapnutí navigace předpovědět, kde se budou tou dobou nacházet GPS družice, takže s nimi lze navázat spojení do pěti sekund a uživatelé mohou využívat navigace hned po usednutí do auta.

SiRFInstantFixII zkracuje čas prvního určení polohy (TTFF) na pět sekund při zachování vysoké polohové přesnosti. Dosahuje toho použitím důmyslných algoritmů, které jsou v patentovém řízení. Mio Moov 200Tyto algoritmy umožňují osobnímu navigačnímu přístroji během dne modelovat chování viditelných GPS satelitů a předpovídat jejich polohu až tři dny dopředu. SiRFInstantFixII neustále zpřesňuje své výpočty na základě aktuálních dat, která při každém použití navigačního přístroje získává ze sledovaných satelitů. Navigace řady Moov obsahují dynamické vyhledávání obchodů, restaurací, firem a služeb. Tato technologie, která vznikla ve spolupráci s předními online partnery specializovanými na místní vyhledávání po celé Evropě, bude umožňovat navigacím prohledat obsáhlé databáze místních služeb pomocí mobilního telefonu napojeného na navigaci přes Bluetooth. Uživatelé si rovněž budou moci v nejbližší budoucnosti ještě před jízdou pomocí přiloženého desktop softwaru MioMore vyhledat na webu co je zajímá a stáhnout si před odjezdem výsledky do navigace.
V navigacích najdete trojrozměrné mapy od Mia pokrývající tisíce městských orientačních bodů a intuitivní a snadno ovladatelný software od Navmanu, umožňující vkládání adresy a výběr trasy. Fotografická navigace NavPix pak uživatelům umožňuje navigaci podle fotografií opatřených geoprostorovými metadaty, neviditelnými GPS souřadnicemi, aby uživatel mohl rovnou dojet až do místa, kde byla fotografie pořízena. Desktopový software MioMore rovněž skýtá přístup k více než miliónu fotografií budov a míst opatřených metadaty, které si lze zdarma stáhnou z internetových stránek Flickr a NavPix.
Modely Moov 330 a 360 se pyšní širokým displejem o úhlopříčce 4,3 palce. Umožňují vyhledávání podle adresy a disponují trasovacím uživatelským rozhraním.
Model Moov 200 je pokročilá satelitní navigace za rozumnou cenu, vybavená GPS přijímačem s technologií SiRFInstantFixII, tříapůlpalcovým dotykovým displejem, zadáváním cíle a nejnovějšími mapami pro jeden region či Evropu.

 

 

Doporučené maloobchodní ceny