Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Doplněk k ploché Océ Arizoně 250 GT – podavač média v roli

Pondělí, 09 Červen 2008 14:09

Roll Media Option je přídavný mechanismus používání flexibilních rolových materiálů na flatbed tiskovém plotru Océ Arizona 250 GT. Dává možnost pracovat s rolemi o šíři 90 až 220 cm, vč. vinylu (též samolepicího), banneru, síťoviny, papíru, fólie nebo textilu.
Roll Media Option zohledňuje aktuální velikost tiskové stroje, která může být pro některé uživatele zásadní. Tento dolněk po namontování zachovává půdorys stroje Arizona 250 GT a nevyžaduje dodatečný pracovní prostor.
Při použití standardního Production tiskového módu Océ Arizona 250 GT vytiskne až 16m2/h ve vysoké kvalitě. V režimu FineArt tiskne rychlostí 9m2/h. Používané UV Curable inkousty pro tiskárnu Océ Arizona 250 GT mají na venkovních aplikacích životnost 3 roky. Po potisku je vzhled inkoustů lehce lesklý. Stroj však nabízí možnost volby tiskového režimu Quality Matt pro zhotovování výtisků s jakostním matným povrchem.

Roll Media Option je zařízením, které lze kdykoli k plotru dokoupit. Tisky na rolové materiály jsou velmi kvalitní díky patentované technologii, která zabraňuje proužkování. Systém válců, přes které se médium do plotru zavádí, registruje o kolik byl materiál posunut a na základě této informace okamžitě provádí korekci posunu tiskových hlav nad materiálem. Čistých tisků bez proužků a jiných defektů dociluje Arizona 250 GT dalším přídavným zařízením, které eliminuje problémy se statickou elektřinou, tzv. Static Suppresion Kit.
  Materiál se velmi snadno zakládá díky výklopnému víku. Operátor materiál vyrovná a přichytí na navíjecí válec. Maximální hmotnost založené role je 50 kg. Po zavedení do tiskového stroje vykazuje přesné vedení, je ochráněn proti zašpinění. Nožní pedál slouží k ovládání posunu a navíjení média při jeho zavádění, vysouvání a prohlížení dokončených tisků.
Na rozdíl od jiných systémů se pracovní plocha při potisku deskového a rolového materiálu nepřekrývá, obě pracovní plochy jsou na sobě nezávislé. V průběhu tisku na flexibilní rolový materiál si obsluha může připravovat desku, umístit na pracovní desku stolu a nechat si naRIPovat data. Po dokončení tisku na roli jen pošle tisk zakázky na desku a pokračuje plynule v přípravě nové zakázky. Doplňkové zařízení se dodává k novým i již instalovaným tiskárnám.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit