průmysl, výroba, sklady…
25 let partnerem výrobních firem
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

VERICUT 6.2 s novinkami

Pondělí, 07 Červenec 2008 09:49
Vericut_NCpreview828.jpgSpolečnost CG-Tech, dodavatel softwaru VERICUT pro NC optimalizaci, simulaci a verifikaci, uvádí na trh novou verzi s pořadovým číslem 6.2. Tento software provádí všechny kontrolní operace nezávisle na CAD/CAM systému a pracuje až s postprocesorovanými daty, čímž z procesního hlediska poskytuje verifikaci na nejvyšší možné úrovni a tak se odlišuje od běžných simulátorů integrovaných v CAM systémech. VERICUT se za dobu své existence stal lídrem ve svém oboru. Nová verze přináší celou řadu vylepšení, z nichž zde zmíníme jen některé.
Vylepšená funkce "NC program preview" umožňuje provést zběžnou, rychlou kontrolu NC programu bez znázornění odebraného materiálu (cílem je maximální rychlost kontroly), přičemž se provádí kontrola kolizí, podřezání, minimálního přídavku a míst, kde jsou překročeny povolené délky os.
Program provádí kontrolu správnosti (syntaxe) NC kódu, v níž je nově možné využít automatického rozpoznání různých částí kódu s jejich barevným rozlišením. V oblasti práce s nástroji byl přidán modul pro revolverovou hlavu, který umožňuje zakládat a vyměňovat nástroje nebo měnit jejich polohu v hlavě. Nově je zpracována i simulace a analýza práce se závity - Vericut ověřuje správné řezné podmínky při závitování a rozpozná, pokud je předvrtaný otvor příliš malý. V model AUTO-DIFF, který umožňuje automaticky detekovat rozdíly mezi CAD modelem a simulovaným obrobkem, byl vylepšen nástroj vyhodnocení odchylky ploch od CAD modelu. Pro ustavení obrobku je k dispozici nová funkce, jež umožní do obrázku přidat kóty nebo poznámky, a následně generovat výkres ustavení. Vylepšeny jsou i převodníky z CATIE V5 a NX (Unigraphics).
Více na www.vericut.com, www.mcae.cz.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit