Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Český Revit Architecture 2009 a svobodaprostoru.cz

Úterý, 08 Červenec 2008 17:26
svobodaprostoru828.jpgSpolečnost Autodesk uvádí první plně lokalizovanou verzi řešení Revit Architecture na českém trhu, čímž demonstruje důležitost českého trhu. Současně ohlašuje také vznik webového projektu svobodaprostoru.cz. Stránky webu jsou určeny českým architektům a studentům architektury a přinášejí celou řadu informací, včetně kompletního přehledu volně přístupných workshopů k softwaru Revit, přehledu praktických zkušeností zákazníků Autodesku, nabídky 30denní verze programu zdarma, informací o soutěži Revit Open a dalších.
Plně lokalizovaný software Revit Architecture je doplněn o české specifické normy, standardy a zvyklosti. Architekti a stavební projektanti tak mají od prvního okamžiku podklady pro stavební dokumentaci, která je přizpůsobená českým normám a požadavkům. Metoda BIM (Building Information Modelling) představuje integrovaný proces postavený na koordinovaných, spolehlivých informacích o projektu, počínaje návrhem, přes konstrukci až po provozní operace. S pomocí metody BIM mohou architekti, inženýři a konstruktéři snadno vytvářet plně koordinovanou stavební dokumentaci obsahující digitální projektové informace. Tyto informace poté využívají pro přesnější vizualizaci, simulaci a analýzu výkonu, vzhledu a nákladů a to jim umožňuje spolehlivě dodat projekt rychleji, ekonomičtěji a se šetrnějším dopadem na životní prostředí.
Svobodaprostoru.cz je webová stránka rozdělená do několika hlavních sekcí, které jsou pravidelně aktualizovány. Návštěvníci zde, kromě přehledu všech dostupných workshopů k softwaru Revit dostupných zdarma, najdou také zkušenosti ostatních zákazníků, kteří již Revit používají. Architekti si zde navíc mohou objednat zkušební třicetidenní verzi programu Revit zdarma, studenti a čerství absolventi pak mají možnost stáhnout kompletní podklady pro registraci do soutěže Revit Open. Více na www.svobodaprostoru.cz.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit