Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Oracle vydal Enterprise AutoVue Visualization 19.3

Čtvrtek, 10 Červenec 2008 17:25
AutoVue828.jpgPro organizace, které potřebují zlepšit komplexní spolupráci, vydala společnost Oracle novou verzi Oracle Enterprise AutoVue Visualization 19.3. V ní dává Oracle technické údaje, jako jsou výrobní specifikace a CAD výkresy k dispozici všem uživatelům, ať jsou tyto informace kdekoliv a aniž by vyžadovaly nákladné authoringové aplikace. AutoVue 19.3 obsahuje nové, modernizované a akčně orientované uživatelské rozhraní, takže je pro technické i netechnické uživatele snazší k prohlížení, hodnocení a spolupráci na dokumentech, a rozšiřuje použití AutoVue pro obsáhlejší vrstvu podnikových uživatelů. S Oracle programem "Applications Unlimited" mohou AutoVue zákazníci využít nové funkce, které rozšiřují spolupráci dodavatelského řetězce, zlepšují podnikové obchodní procesy a slouží specifickým potřebám průmyslu.
Zákazníci mohou nadále přebírat řešení Oracle Enterprise AutoVue Visualization, včetně Aarkel Moulds, Abitibi Bowater, ATCO Power, Chongqing Changan Suzuki Automobile Corp, Cooper Standard Automotive, Danish Department of Defense, GE Aviation (Bromont), Gecina, Smart Centres a TEMSA GLOBAL AS Enhanced Supply Chain Collaboration.
Nový produkt v AutoVue softwaru, AutoVue Mobile, poskytuje jednoduchý a bezpečný mechanismus, který umožňuje týmům sdílet technické dokumenty s dodavatelsko-odběratelským řetězcem partnerů. Prostřednictvím sdílení Mobile Packů, což je funkčnost v AutoVue Mobile, mají partneři přístup k důležitým návrhům a informacím o produktu, stejně jako k celé historii připomínek, změn a rozhodnutí v souvisejících dokumentech. To pomáhá uživatelům lépe porozumět plnému kontextu dokumentu, přidávat své připomínky a vracet je odesílateli. S AutoVue Mobile se mohou partneři spoléhat na kompletní informace, dělat dobrá obchodní rozhodnutí a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu. Organizace mohou snadněji integrovat partnery do svých obchodních workflow.
Nová funkce produktivity v AutoVue 19.3 – IntelliStamp – umožňuje elektronické podepsání a orazítkování dokumentů atributy z obslužného systému. S pomocí IntelliStampu mohou uživatelé spustit workflow přímo z dokumentů prohlížených v AutoVue, umožňujíce tak automatizaci workflow a zlepšení obchodních procesů.
AutoVue 19.3 posiluje 2D a 3D vizualizační schopnosti přidáním podpory pro poslední verzi AutoCADu verze 2009 a populární formát Industry Foundation Classes (IFC), standard pro plnou výměnu dat ve strojírenství a stavebnictví.
Oracle Enterprise AutoVue Visualization 19.3 a Oracle AutoVue Mobile se všemi zmíněnými i dalšími novinkami jsou v současné době již k dispozici.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit