Amper 2019
Alvao
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nová generace nástroje ProductView

Úterý, 22 Červenec 2008 15:30
ProductView91_830.jpgSpolečnost PTC uvádí v těchto dnech ProductView 9.1, nejnovější verzi vizualizačního nástroje pro podporu spolupráce. Svými přínosy, jako zásadní nárůst výkonu, intuitivní uživatelské rozhraní a unikátní nástroje pro spolupráci MCAD–ECAD, umožňuje tato verze uživatelům jednoduše se přizpůsobovat stále se měnícím potřebám bez nutnosti instalovat různorodý software či vyvíjet jiné speciální nástroje. ProductView 9.1 pomáhá výrobcům proniknout k podstatě výrobku, urychlit a zkvalitnit rozhodovací proces a tím pádem výrazně zkrátit dobu uvedení nového výrobku na trh. Vývoj výrobku je z pohledu vizualizace dat a informací velmi náročný proces a výrobci často podléhají návalu mnoha softwarových řešení pro podporu dílčích částí tohoto procesu. Tyto softwary odpovídají jen určitým formám užití a těžko odpovídají spletitým potřebám různorodých koncových uživatelů.
PTC ProductView 9.1 tuto záplavu eliminuje tím, že nabízí varianty od jednoduchého (tzv. desktop) prohlížení až po interaktivní prohlídky a telekonference nad sestavami z miliónů dílů. Tato škálovatelnost znamená, že ProductView 9.1 umožní načíst dříve nedosažitelná data, zvyšuje celkovou produktivitu vývojových týmů svým špičkovým výkonem a dovoluje uživatelům déle využívat stávající počítače v produktivním provozu bez nutnosti upgrade. Navíc s novou verzí získává rodina ProductView jako první řešení na světě podporu ProSTEP (Interdomain Design Exchange) standardu. Nyní lze tedy zpracovávat změny v návrzích výrobku jak v mechanické, tak v elektro oblasti vývoje a vidět přímé důsledky těchto změn současně a vyhodnotit záměr bez rizika vzniku nákladných chyb a omylů.
Uvedení ProductView 9.1 a ProductView MCAD Professional je naplánováno na září 2008. PTC si vyhrazuje možnost změny v načasování uvolnění produktů. Autorizovaným distributorem systémů PTC pro Českou republiku je AV ENGINEERING.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit