Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Boeing rozšiřuje využití portfolia Teamcenter

Čtvrtek, 31 Červenec 2008 10:41
Boeing831.jpgSiemens PLM Software oznámil, že podepsal novou licenční smlouvu se společností Boeing na užívání portfolia Teamcenter. Technologie Siemens PLM Software umožňuje Boeingu přistupovat k aktuálním a přesným digitálním informacím kdykoliv a odkudkoliv. Boeing používá Teamcenter v několika klíčových programech, aby zajistil lepší spolupráci a zlepšil správu pracovních postupů. Cílem Boeingu je nahradit starší systémy řešením Teamcenter. Boeing používá Teamcenter pro správu kusovníků, konfigurací, změnového řízení a dokumentů. Teamcenter posiluje inovace a produktivitu hladkým propojením lidí, procesů a znalostí napříč celým životním cyklem produktu. Komplexní portfolio osvědčeného řešení digitální správy životního cyklu produktu Teamcenter je postaveno na otevřených základech PLM.
Teamcenter, který je dle údajů výrobce nejrozšířenějším PLM řešením na světě, obsahuje integrovaný balíček aplikací, které poskytují širokou škálu technologií jako je 3D vizualizace, spolupráce, správa dodavatelů a správa dat při spolupráci (cPDM) atd.
Siemens PLM Software spolupracuje s patnácti největšími výrobci produktů (OEM) pro letectví a obranu a v tomto oboru má ve srovnání s jinými PLM dodavateli vůdčí postavení. Více informací najdete zde.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit