Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Další verze drátového řezání BobWIRE v 22

Pondělí, 25 Srpen 2008 21:09
bobcadcam835.jpgSpolečnost BobCAD-CAM aktualizovala svůj software na 2 a 4 osé drátové řezání BobWIRE na verzi 22. Nová verze se vyznačuje zejména lepším intuitivním uživatelským rozhraním, ve kterém operátoři mají větší kontrolu nad správou programu. BobWIRE spolupracuje s mnoha objemovými i plošnými modeláři od kterých přebírá geometrii. Asociativní řezná dráha je uložena ve stromu správce CAM operací, ve kterém jsou uloženy veškeré informace související s dráhou. Jednoduchou úpravou některého z řezných parametrů se ovlivní celá dráha. To zjednodušuje a urychluje práci operátora a vede k mnohem vyšší efektivitě.
Nové vlastnosti obsahují automatické řezání otevřených a uzavřených kontur, uživatelem definované řezné podmínky pro různé stroje. Také je možné přiřadit specifické řezné podmínky dílům pro budoucí použití. Dále obsahuje mnoho druhů nájezdů a odjezdů z místa řezu, můstky a podmínky zkosení pro díly definované pouze 2D konturami. Tyto další vlastnosti umožňují uživatelům s 2D konturami pracovat jako by pracovali s plnohodnotnými 3D tělesy u komplexního 4 osého programování.
Veškerá vylepšení vedou ke snadnějšímu používání programu BobWIRE a rychlejší tvorbě řezných drah. Nová verze má také funkce pro programování vrtání nebo vytváření otvorů na speciálních vrtacích strojích.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit