Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Stovky bezplatných seminářů SolidWorks 2009

Úterý, 26 Srpen 2008 10:48
SW2009_835.jpgProdejci SolidWorks povedou po celém světě zdarma stovky seminářů určených uživatelům i neuživatelům systému SolidWorks, na nichž budou demonstrovat výkonnost nové řady produktů SolidWorks 2009 a léty prověřenou schopnost tohoto softwaru pomáhat návrhářským týmům vytvářet lepší výrobky. Semináře budou demonstrovat zdokumentované 65procentní zlepšení rychlosti oproti verzi SolidWorks 2008 a více než 260 nových vylepšení produktu, která si vyžádali sami zákazníci. Uživatelé, kteří systém SolidWorks 2009 zatím nemají, ale uvažují o něm, budou moci spatřit na vlastní oči, jak jeho výkonná technologie modelování již od prvního dne řídí návrh lepších výrobků ve všech organizacích.
Prodejci budou také nabízet semináře zaměřené na softwary SolidWorks Simulation, SolidWorks Enterprise PDM a 3DVIA Composer. Všechny produkty SolidWorks navzájem spolupracují a používají stejná data návrhu, takže každá změna se automaticky projeví ve všech aplikacích.
Semináře se budou konat v říjnu a pořadateli těchto seminářů budou prodejci po celém světě. Chcete-li se jich zúčastnit, podívejte se na další informace na hlavní stránce SolidWorks 2009  nebo kontaktujte svého místního autorizovaného prodejce SolidWorks.
Sponzory zavádění systému SolidWorks 2009 jsou mimo jiné firmy HP, Intel a NVIDIA.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit