Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Topobase 2009 zvyšuje efektivitu a kvalitu dat

Úterý, 16 Září 2008 15:24
topobase838.jpgSpolečnost Autodesk představuje řešení Autodesk Topobase 2009, které pomůže správcům inženýrských sítí snáze integrovat do procesů informace v reálném čase a efektivně spravovat svou infrastrukturu. Trendy v současném odvětví inženýrských sítí, včetně inteligentních sítí a snah o trvalou udržitelnost, si žádají složitější projekty a lepší přístup k přesným informacím o síti. Integrace návrhu sítě a správy majetku pomáhá zákazníkům zvyšovat účinnost a kvalitu dat v průběhu celého životního cyklu jejich majetku. Aplikace Autodesk Topobase, postavená na softwaru AutoCAD Map 3D a Autodesk MapGuide Enterprise, ukládá návrhové a prostorové informace v centralizované databázi a poskytuje týmům projektantů, GIS i pracovníkům provozu v terénu snadný přístup k přesným informacím o majetku.
Topobase 2009 obsahuje přes 50 nových funkcí pro inženýrské sítě včetně pracovních postupů pro inspekci kanalizace, které integrují správu sítě a videoinformace, generování síťových schémat a možnosti vizualizovat vnitřek síťových infrastruktur, například transformátorových stanic. Aplikace funguje s různými verzemi databází Oracle a v základním produktu nyní obsahuje vertikální moduly pro správu vodovodů, kanalizací, plynovodů a elektrických rozvodných sítí.
Jako příklad významu lepšího přístupu k přesným informacím o majetku lze uvést správu rostoucího množství soukromých solárních a větrných generátorů. Díky Autodesku je možné nyní mít v jediném systému všechna potřebná data pro rychlé schvalování nových solárních přípojek. To, co dříve trvalo několik dní i třeba dva týdny, je nyní možné zákazníkům zpracovat za pár hodin.
Aplikace Autodesk Topobase je v současné době k dispozici ve Spojených státech, v Kanadě, Mexiku, Evropě a Austrálii. Další informace najdete na webu www.autodesk.com/topobase.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit