Control
Google překladač: English Deutsch
Control

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Canon na Photokině představil dva nové velkoformáty

Pátek, 26 Září 2008 17:38

Canon představil na veletrhu Photokina dva nové stroje pro velkoformátový tisk. Jedná se o imagePROGRAF iPF6000S a imagePROGRAF iPF6200. Model iPF6200 je dvanáctibarevná inkoustová tiskárna, která dokáže stranu formátu A1 vytisknout za méně než minutu. Stroj je vybaven systémem interní denzitometrické kalibrace. Díky tomu je výsledný tisk stabilní a barevně věrný i bez použití externí kalibrace. Barevné tisky s rozlišením 2400×1200 dpi jsou dle akcelerovaných testů odolné vůči blednutí po dobu 100 let, černobílé až 200 let. Canon imagePROGRAF iPF6200 disponuje třemi podavači médií – pro média v rolích a dvěma manuálními podavači. Při tisku fotografií tak lze dosáhnout velmi vysoké produktivity.

Druhá novinka, osmibarevná velkoformátová tiskárna (A1) imagePROGRAF iPF6000S, je speciálně navržená pro tisk plakátů, obchodní grafiky a signmaking.
Oba stroje disponují bohatým softwarovým vybavením včetně aplikace Digital Photo Front Access a unikátního zásuvného modulu pro Adobe PhotoShop. Jsou rovněž vybaveny patentovanou technologií, která uspoří až 30% inkoustu. Pro rychlé zpracování objemných tiskových úloh jsou tiskárny vybaveny 80GB pevným diskem.
Oba produkty patří do stejné produktové řady jako Canon imagePROGRAF iPF6100, který získal počátkem roku ocenění nezávislé laboratoře Buyers Lab. Stroje z portfolia imagePROGRAF byly v roce 2008 oceněny rovněž společností BERTL.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit