Amper 2019
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Vývojový balíček 3D PDF s cenou pod 100 dolarů

Úterý, 30 Září 2008 14:33
Quadrispace_840.jpgQuadriSpace, přední poskytovatel 3D komunikace a dokumentace softwaru, nově definoval způsob použití 3D PDF, nabídkou nízkonákladové alternativy s velmi jednoduchým použitím. Tou je 3D PDF komunikační balíček za pouhých 95 dolarů. Zmíněný software umožňuje uživatelům efektivně komunikovat pomocí výkonného 3D PDF formátu. Souborový formát 3D PDF poskytl silnou základnu, která uživatelům umožňuje zakotvit 3D modely ve standardním formátu dokumentu a potom tento dokument sdílet s ostatními uživateli, kteří jsou schopni interaktivně s 3D modelem otáčet, panorámovat a zoomovat. QuadriSpace nabízí kompletní sadu vývojových nástrojů, které tyto 3D PDF soubory umožňují vytvářet. Základní úroveň výrobku je nyní k dispozici za méně než 100 dolarů.
Na rozdíl od rozšířeného Acrobatu Professional , který pouze umožňuje uživatelům přidat 3D do stávajících PDF dokumentů, patentovaný přístup QuadriSpace umožňuje uživatelům vytvářet dokumenty od nuly a tyto sdílet jako 3D PDF dokumenty, kompletně s textem, tabulkami, více stránkami, značkami a klikacími záložkami, které oživují 3D zobrazení. Kromě toho, Acrobat vyžaduje pro úpravu 3D použití externího programu, QuadriSpace poskytuje integrované prostředí, které umožňuje uživatelům dělat úpravy přímo v 3D prostoru, bez opuštění aplikace vytvářející dokument.
3D tak nyní může sdílet kdokoliv, bez velkých investic nebo promarněného času na učení komplikovaných programů. Dále, plně interaktivní dokumenty, jako krok-za-krokem postupy nebo klikací seznamy částí, mohou být vytvořeny pomocí QuadriSpace bez napsání jediného řádku JavaScriptu. Obdobné dokumenty by v Acrobatu vyžadovaly trvalý vývojářský projekt, ale v QuadriSpace je jejich vytváření tak snadné, jako použití Microsoft PowerPointu. Jednoduché použití není jediným přínosem softwaru QuadriSpace. Pomocí tohoto řešení můžete rychle aktualizovat celou dokumentaci, při změnách 3D modelu. Proces aktualizace modifikuje každé odpovídající 3D zobrazení, které jste zachytili, a následně vytvoří nový soubor 3D PDF, který obsahuje všechny změny ve 3D modelu a spoří dny nudného přepracovávání.
Document3D Personal Edition si můžete stáhnout zdarma.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit