E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

UGS dokončila akvizici společnosti Tecnomatix

Čtvrtek, 14 Duben 2005 13:28
Technomatix.jpgSpolečnost UGS a společnost Tecnomatix Technologies Ltd (dříve obchodována pod NASDAQ: TCNO), přední světový dodavatel softwarových PLM řešení pro automobilový, elektronický a letecký průmysl, oznámily, že společnost UGS dokončila akvizici zbývajícího majetku společnosti Tecnomatix za přibližně 228 milionů amerických dolarů neboli 17 USD za akcii bez daňových povinností.

Tato akvizice, čtvrtá od května 2004, kdy UGS začala fungovat jako samostatná firma, učiní ze společnosti UGS největšího světového dodavatele digitální řešení pro PLM segment. Přední poradenská a analytická firma CIMdata, zaměřující se na PLM trh, odhaduje, že investice průmyslových firem do digitálních řešení budou v následujících třech letech růst o 25 procent ročně.

UGS bude nabízet Tecnomatix jako další značku ve svém portfoliu, která doplní stávající produkty E-factory. Uživatelům Teamcenter bude nabídnuta plně integrovaná verze Tecnomatix MPM, přičemž bude nadále nabízeno otevřené samostatné řešení MPM v integraci s libovolným zvoleným PLM prostředím. Kromě toho UGS plánuje oznámit v průběhu roku 2005 několik novinek, které přinesou zlepšení technologie digitální výroby. Podle prezidenta společnosti UGS Tonyho Affusa dostanou klienti UGS po dokončení akvizice k dispozici ještě širší spektrum různých řešení, větší škálovatelnost a lepší kvalitu služeb.

Společnost Tecnomatix se stala plně vlastněnou dceřinou firmou UGS a její akci již nejsou veřejně obchodovatelné. Digitální řešení Tecnomatix patří k nejrozšířenějším na světě. Digitální výroba je kritickou komponentou správy životního cyklu výrobku a pomáhá společnostem zvyšovat ziskovost prostřednictvím efektivnějšího zpracování. Řešení používá více než pět tisíc významných koncernů po celém světě, včetně takových firem, jako jsou BMW, Lockheed-Martin nebo Anheuser-Bush a další.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit