Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Společnost ICAM nabízí integrované PSE

Středa, 15 Říjen 2008 23:08
090308_integrated_pse2_842.jpgCo je to vlastně integrované PSE – je nová metodologie NC obrábění, která umožňuje interaktivní postprocesorování, simulaci stroje a emulaci řídícího systému s úzce integrovanými softwarovými řešeními CAM-POST, VirtualMachine a Control Emulator. CAM-POST je nezávislé vývojové softwarové řešení podporující významné CAD/CAM/PLM systémy, CNC řídící systémy a obráběcí stroje při postprocesorování NC drah. Optimalizační prvky, které dopředu analyzují zpracovávanou dráhu mohou obsahovat plánování dráhy nebo předpozicování rotačních os. Dále optimalizuje proces obrábění z hlediska přejezdů, rotačního pozicování nebo vyhnutí se prodlevám. CAM-POST pracuje s takovými vlastnostmi jako je programování na špičku nástroje, transformace souřadnic FRAME, NURBS interpolace, nebo tvorba oblouků mezi body.
Virtual Machine je komplexní simulační nástroj CNC obráběcích strojů, který umožňuje NC programátorům graficky simulovat a také testovat jejich programy na kolize nebo přejezdy mimo rozsahy pracovních os.Virtual Machine společně s CAM-POST poskytuje interaktivní prostředí pro postprocesorování a simulaci. Umožňuje vymodelovat fyzický CNC obráběcí stroj a detekovat chyby během výpočtů NC kódu při optimalizacích v CAM-POSTu.
Control Emulator je nový software, který NC programátorům dovoluje simulovat na testovat NC programy ve strojovém kódu (G kódu) ve Virtual Machine anebo CATII či DELMII V5. Spojením Control Emilation a Virtual Machine vznikne nástroj pro emulaci a simulaci NC drah v G kódu, ještě před tím, než jsou nahrány do řídícího systému stroje. To může snížit náklady na výrobu, protože odpadá drahé testování na stroji, snižuje zmetkovitost a zefektivňuje využití strojů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit