Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

GibbsCAM aktualizuje

Čtvrtek, 30 Říjen 2008 21:36
gibbscam844.jpgGibbs & Associates, producent softwaru GibbsCAM ohlásila uvedení nové verze a její distribuce k zákazníkům. Jaké novinky můžeme očekávat v GibbsCAM 2009? Vylepšení vysokorychlostního obrábění ve 3D, používání spirálového nebo rampovacího zapouštění při obrábění kontur, soustružení, vylepšení pracovního prostředí a spolupráce s dalšími systémy. Vysokorychlostní 3D obrábění je speciálně navrženo pro obrábění tvrdých a pevných materiálů ve spolupráci se SolidSurfacerem. Výsledkem jsou operace, které mají produkovat plochy vysoké kvality a také eliminovat ruční dokončování, např. leštění.
Různé strategie mají uživatelům poskytovat hladké dráhy a to včetně nájezdů a odjezdů. Mnoho dalších parametrů skýtá širokou paletu možností jak obrobit plochy obrobku. Detekce kolizí zahrnuje kromě vlastního nástroje také držáky.
V soustružení se rozšiřují možnosti využívat nejmodernější nástroje pro obrábění tvrdých materiálů a hladší povrch. Vylepšily se také možnosti nájezdů a odjezdů, posuvů při vnikání nože do materiálu, vícedráhové zapouštěcí hrubování, závitování a další. Také byla vylepšena práce ve vícekanálovém zpracování.
Systém GibbsCAM 2009 je schopen efektivně pracovat na víceprocesorových počítačích, třeba i s operačním systémem Windows Vista. Vylepšila se i podpora zpracování výpočtů v dávkách na pozadí. Zrychlila se také simulace a vizualizace obrábění. Vlastní rozhraní se doznalo několika změn, zejména při práci s pohledy. Z hlediska uživatele, bude vítanou změnou dispozice neomezeného počtu kroků znovu a zpět. Také grafické zvýraznění vybíraných prvků pomáhá při zadávání jednotlivých operací. Podpora CAD systému se aktualizuje o Parasolid V19.1, ACIS v18, SolidWorks 2008, Inventor 2009, Catia V5 R18, Granite 5.0, Pro/E Wildfire v4, UGS/NX a SolidEdge V20.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit