POINT.X (2019-20)
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Aimtec - Automotive 4.0
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Nikon Precision zvolila Arbortext

Úterý, 04 Listopad 2008 12:07
Nikon845.jpgSpolečnost Nikon Precision, jež je plně ve vlastnictví Nikon Corporation a je předním dodavatelem fotolitografického vybavení, si vybrala PTC software Arbortext pro poskytování informací o výrobku. Hlavním důvodem bylo zefektivnění editace a publikačních procesů pro servisní manuály. Využitím Arbortext budou servisní technici Nikon Precision schopni lépe sloužit zákazníkům, protože budou vybaveni přesnými aktuálními daty pro rychlé vymezení problému, údržby a oprav. Nikon Precision vyrábí velkorozměrové kompletní fotolitografické vybavení, které je upravené podle individuálních potřeb zákazníků. Technická dokumentace pro podporu tohoto typu vybavení může mít více než 3000 stran a často zahrnuje celou řadu ilustrací, které slouží jako technický návod pro údržbu a opravy.
Tato dokumentace byla navíc v minulosti k dispozici pouze v tištěné verzi nebo ve velkoobjemových souborech PDF uložených na několika webových portálech. Z toho důvodu servisní technici Nikon strávili 20 – 30 % svého času prohledáváním dokumentace, aby nalezli přesné informace potřebné pro údržbu a opravu vybavení.
Nikon Precision vyžadovala řešení, které by umožňovalo zpracovat data tak, aby se dala snadno vyhledat, opět použít a publikovat v různých formátech. Dalším požadavkem bylo, aby dokumentace byla jednoduše dostupná, protože servisní technici pracují velmi často „v terénu“ přímo u zákazníka. Nikon si vybrala PTC Arbortext aplikaci servisního manuálu z důvodu jeho výjimečných schopností pro vytváření, publikování a poskytování technických informací. Toto řešení umožní společnosti Nikon publikovat vysoce kvalitní servisní data s vloženými interaktivními ilustracemi rychle a s minimální konfigurací. Využitím řešení Arbortext Nikon plánuje zlepšení počátečních pevných cen a snížení výrobních prostojů, což může celkově vést ke zlepšení služeb zákazníkům.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit