Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Připravuje se 3D_Evolution 2009

Pondělí, 19 Leden 2009 11:44
3Devolution2009_904.jpgNapjatě očekávané vydání softwarového balíčku 3D_Evolution 2009 od CT Core Technologies, který byl představen už na výstavě Euromold 2008 ve Frankfurtu, je naplánováno na první čtvrtletí roku 2009. V nejnovější verzi budou zákazníci mít nové a vylepšené funkce v mnoha modulech 3D_Evolution. Například modul Advance Compare nyní vykazuje schopnost porovnat členění konstrukčního celku nezávisle na přesných rozměrech celku a má také schopnost zobrazit různé komponenty v odlišných oknech pro rychlejší pochopení geometrických rozdílů. Modul VDA checker má vyhodnocování automatickou technologií Advanced Healing. Při spuštění VDA checkeru se může komplexní léčící funkce automaticky zabývat specifickými VDA kategoriemi, které byly kontrolovány uživatelem.
K dispozici je také nové a vylepšené ovládání v Geometry Simplification Model (zjednodušení geometrie modelu). Uživatelé například nyní mají možnost odstranit prvky s uživatelem definovaným rozsahem, který umožňuje uživateli odstranit zbytečné šrouby a matice ze složitých sestav.
Úplný seznam nových vylepšení v softwarovém balíčku 3D_Evolution 2009 najdete na webových stránkách www.coretechnologies-inc.com.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit