Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

AV AWARDS 2005 Startuje!

Pondělí, 18 Duben 2005 13:51
AV AWARDS 2005AV ENGINEERING, autorizovaný reseller CAx/PLM technologie Pro/ENGINEER a WINDCHILL v České republice, vyhlašuje 4. ročník prestižní soutěže AV AWARDS 2005 o nejúspěšnější projekt zpracovaný v CAx systému Pro/ENGINEER za poslední období. Soutěže se mohou zúčastnit všichni uživatelé systému Pro/ENGINEER, kteří ke své práci využívají legální softwarové licence a místem užívání software je na území České republiky.

Soutěžit se bude v šesti kategoriích:

  • Průmyslový design a vizualizace
  • Konstrukce výrobku 
  • Analýzy a Simulace chování výrobku 
  • Konstrukce nástrojů a výrobního zařízení 
  • NC výroba 
  • PDM projekt

Hodnotitelská porota bude přihlášené projekty, které splní podmínky soutěže, posuzovat z pohledu dosažených ekonomických přínosů, technické úrovně zpracovaných projektů, uplatnění novátorských přístupů apod. Již tradičně budou všechny přihlášené projekty prezentovány na informačním portálu organizátora soutěže, společnosti AV ENGINEERING. Návštěvníci portálu se zde dozví více detailnějších informací o jednotlivých projektech a formou hlasování budou moci preferovat některý z projektů. Autor projektu, který obdrží nejvíce preferencí, bude hodnotně odměněn a oceněn cenou čtenářů portálu www.aveng.cz.

Časový plán soutěže: Uzávěrky přihlášených projektů 29. dubna 2005, Uzávěrky hlasování na portálu 27. května 2005 ve 12,00 hod. SEČ. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne v červnu 2005 v rámci Setkání uživatelů SUPro2005. Detailnější informace o soutěži, přihlašovací formulář jsou k dispozici na informačním portále organizátora soutěže: www.aveng.cz 


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit