Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Navigace Mio Moov s pojištěním proti krádeži

Čtvrtek, 22 Leden 2009 14:32
mio904.jpgDalší přidanou hodnotu, tentokrát v podobě pojištění navigací série Mio Moov proti krádeži nebo zničení, nabízí svým zákazníkům výrobce GPS zařízení Mio Technology. Každý, kdo si od 1. února 2009 zakoupí jeden z modelů této série od oficiálních prodejců Mio, získá zdarma pojištění od Generali Pojišťovna a.s., které v případě pojistné události zajistí náhradu odcizené či zničené navigace. Pojištěné zařízení zákazník rozpozná díky samolepce na krabici a certifikátu s pojistnými podmínkami uvnitř balení. K tomuto kroku vedly výrobce policejní statistiky, podle kterých stále přibývá případů vloupání do zaparkovaných aut. Policisté přitom objasní jen každé páté vloupání. Zloděje čím dál častěji lákají přenosné navigační přístroje, které jejich majitelé zapomenou před odchodem vyndat z auta, případně je záměrně v autě nechají a spoléhají na nedotknutelnost svého majetku.
Jen za období leden-listopad 2008 proběhlo v České republice na 45 444 krádeží věcí z automobilů. To je jedna krádež každých 11 minut. Věci ponechané v automobilu tedy rozhodně nejsou v bezpečí a pojištění od Mia zajistí okradenému majiteli alespoň plnou kompenzaci za jeho navigaci.
Pojištění Generali se nevztahuje pouze na odcizení z vozidla, zahrnuta je i krádež z domova či odcizení navigace při loupeži. Zároveň zaručuje nový přístroj při jeho odcizení či zničení v souvislosti s dopravní nehodou. Pojištění se vztahuje na škodní události po celé Evropě. Uvedené pojištění se nevztahuje na model Mio Moov 200 CEU.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit