Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AV ENGINEERING AWARDS 2009

Středa, 11 Únor 2009 09:16

Společnost AV ENGINEERING opět vyhlašuje tentokrát již osmý ročník prestižní soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2009. Populární soutěž AV ENGINEERING AWARDS má svou tradici od r. 2002, kdy byly poprvé oceněny mimořádné projekty, zpracované v systému Pro/ENGINEER. Postupně se tato soutěž dostala do povědomí dalších a dalších vývojářů a rozšířila svůj záběr i na projekty zpracované v systémech Mathcad, Windchill, Pro/TOOLMAKER a od loňského roku také na Arbortext.

Soutěž AV ENGINEERING AWARDS byla vyhlášena především proto, aby ocenila a vyzvedla um, schopnosti, nápady a inovaci českých vývojářů, konstruktérů a technologů. Má ale i za cíl přiblížit tyto projekty širší veřejnosti a upozornit na ekonomické a další přínosy, které každý z přihlášených projektů uvádí. Organizátor této soutěže, kterým je od svého počátku společnost AV ENGINEERING, a.s., posunul loni AV ENGINEERING AWARDS ještě dál, když vítěze vybírala nezávislá Akademie - porota složená z odborníků z praxe, zástupců médií, univerzit a pořádající společnosti. V rámci loňského ročníku soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2008, bylo přihlášeno 44 zajímavých a pokrokových projektů zpracovaných v konstrukčních systémech společnosti PTC.

 

Pro rok 2009 jsou vyhlášeny tyto kategorie:

  • AV ACADEMIA AWARD (pro studenty a pedagogy)
  • Průmyslový design, vizualizace výrobku
  • Detailní konstrukce výrobků, strojů a zařízení
  • Analýzy a simulace chování výrobku (Pro/MECHANICA)
  • Technické výpočty v Mathcad
  • Konstrukce nástrojů a výrobního zařízení
  • NC výroba (Pro/ENGINEER, Pro/Toolmaker)
  • PDM projekt (Pro/Intralink, Windchill)
  • Technické publikace (Arbortext)

 

Každý z přihlášených projektů bude prezentován na www.aveng.cz. Dále pak nejlepší tři z každé kategorie budou opět hodnoceny hodnotitelskou Akademií, která zasedne v květnu, aby vybrala vítěze jednotlivých kategorií a také hlavního vítěze letošního ročníku. Vedle toho budou všechny přihlášené projekty zařazeny do webového hlasování o Cenu čtenářů portálu www.aveng.cz, kde může každý návštěvník tohoto webu jednotlivé projekty posoudit a pro vybraný hlasovat.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit