E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Letošní veletrhy INVEX a DIGITEX dostávají konkrétní podobu

Čtvrtek, 28 Duben 2005 22:26
invex_digitex.jpgMezinárodní veletrh informačních a komunikačních technologií INVEX i Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy DIGITEX, které se uskuteční na brněnském výstavišti souběžně ve dnech 24. – 27. 10. 2005, získávají konkrétní obsah. Jedním z ústředních témat veletrhu INVEX budou podnikové systémy. Letošní ročník se ponese ve znamení komplexních řešení určených nejen pro velké, ale zejména pro malé a střední organizace. Naproti tomu DIGITEX bude zaměřen na vše, co souvisí s audio-video technikou, mobilními telefony a počítačovou i mobilní herní zábavou. Veletrh INVEX nabídne specializované produkty, služby a řešení šitá na míru profesionálům z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT).
Přímo pod střechou největšího pavilonu V bude kromě dění na vlastních expozicích nově probíhat také přednáškový program projektu CRM/ERP aréna s bloky 30 minutových přednášek jednotlivých vystavovatelů se zaměřením na malé a střední podniky. Velkým řešením pak bude věnována významná akce pracovně nazvaná CIPR - Czech ICT Projects Review. Jedná se o strukturovanou prezentaci investorů a realizátorů rozsáhlých řešení v oblasti ICT, respektive o prezentaci realizovaných nebo připravovaných ICT projektů.
Veletrh DIGITEX od INVEXu letos přejímá část, jež byla historicky středem největšího zájmu koncových uživatelů – oblast spotřební elektroniky a multimediální a digitální herní zábavy. Spotřební elektronice bude věnován celý, v letošním roce opět otevřený, pavilón D. Probíhat zde bude například speciální program hodinových přednášek prezentovaných nezávislou autoritou IDIF spolu s 30 minutovými komerčními prezentacemi vystavovatelů.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit