Partneři Projektu CAD
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne | 
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | |||||
| 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 
| 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 
| 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 
| 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 
- 05.11. AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz
 - 05.11. AutoCAD 2013 - základní kurz
 - 05.11. ATCx Unlocking Data Science & AI 2025
 - 06.11. Digitální kontinuita v obraně a bezpečnosti: Od požadavků až po výrobu - bez chy...
 - 10.11. AutoCAD Electrical – základní kurz
 - 10.11. Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design)...
 - 11.11. Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy)...
 - 11.11. Trimble SketchUp – základní kurz
 - 13.11. AutoCAD – kurz pro středně pokročilé
 - 13.11. workshop Strukturální mechanika v programu COMSOL Multiphysics
 
Aktuální články
- Nová verze čteček čárových kódů WEROCK Rockscan PX3000
 - Creaform rozšiřuje nabídku o řadu HandySCAN 3D|PRO
 - Zoner Studio vylepšuje každodenní práci s fotkami
 - VARS dodal Vysočině digitální systém správy silnic
 - Navrhni si svou firmu s využitím PLM, BIM a VR
 - Creaform uvedl skenery HandySCAN 3D|EVO Series
 - Vítězové Going Digital Awards 2025
 - MawisUtility: 15 let digitální podpory stavebního řízení
 
        Siemens a HD Hyundai urychlí digitální transformaci a oživení amerického lodního průmyslu | 
				
		
					
| Úterý, 04 Listopad 2025 01:21 | |
| 
 
 Využívá své špičkové technologie digitálních dvojčat, modelového inženýrství (MBSE) a řízení životního cyklu výrobků (PLM) k transformaci provozu loděnic a výroby plavidel v celých Spojených státech. 
 Jako světový lídr v oblasti stavění lodí přináší HD Hyundai – zahrnující HD Korea Shipbuilding & Offshore Engineering, HD Hyundai Heavy Industries, HD Hyundai Samho a HD Hyundai Mipo – hluboké odborné znalosti v oblasti pokročilého inženýrství a automatizace loděnic. 
 Dohoda také odráží strategickou spolupráci s cílem posílit konkurenceschopnost námořního průmyslu USA a rozšířit možnosti budoucí spolupráce. HD Hyundai a Siemens budou aktivně spolupracovat na propagaci platformy Siemens Xcelerator mezi svými obchodními partnery v USA, zatímco obě strany budou zkoumat možnosti rozšíření digitální transformace loděnic na zahraničních trzích. V souladu s cíli námořní politiky USA budou Siemens a HD Hyundai společně podporovat rozvoj pracovní síly, kybernetickou bezpečnost a odolnost průmyslové základny, čímž pomohou zajistit, aby byla příští generace stavitelů lodí připravena na digitální budoucnost. Konkrétněji řečeno, podle podmínek memoranda o porozumění budou obě společnosti: 
 Memorandum o porozumění nabývá účinnosti okamžitě a bude sloužit jako vodítko pro spolupráci v příštím roce, s možností prodloužení a komercializace na základě úspěšných výsledků pilotního projektu. 
                        Mohlo by vás zajímat:
                     
                        | 


                                                
                                                








