E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

gedas rozšířil školicí centrum CATIA v Mladé Boleslavi

Čtvrtek, 12 Květen 2005 13:35
gedasSpolečnost gedas rozšířila školicí centrum pro uživatele systému CATIA v Mladé Boleslavi. Posíleny byly nejen školicí prostory, ale také lektorský tým, který nyní čítá osm konzultantů. „Uživatelům rozšíření přinese jednak rozsáhlejší nabídku volných termínů pro standardní školení, jednak další možnosti personalizace školení co do obsahu, délky, místa konání a školicího jazyka,“ vysvětluje Market Development Manager gedas ČR Ing. Vlastimil Horák.

 Školicí centrum pro uživatele systému CATIA firma ve svém mladoboleslavském sídle provozuje již od roku 1999. V posledních třech letech, kdy došlo k významnému zvýšení zájmu o školení ze strany zákazníků, stále rozšiřuje a zkvalitňuje nabídku jednotlivých školicích programů. Centrum nabízí jak desetidenní základní školení, určené pro začínající uživatele, tak jedno- a dvoudenní speciální školení pro pokročilé. Standardní nabídku doplňuje odborný seminář zaměřený na seznámení s novinkami v R14 a seminář pro manažery, v jehož rámci se vedoucí konstrukčních týmu mohou seznámit s vlastnostmi programu a možnostmi práce v něm.

Zákazníci mohou využít také nabídky workshopů pořádaných na míru dle jejich potřeb a přání. Školí se nejen v Mladé Boleslavi, ale rovněž v nových prostorách firmy v Liberci či přímo u zákazníka. Aby se školitel mohl dostatečně věnovat všem účastníkům, kurzy jsou pořádány maximálně pro pět přihlášených. Výjimku tvoří odborné semináře, organizované spíše formou přednášky, které pojmou až 15 účastníků. Školicími jazyky jsou čeština, němčina a angličtina.

www.gedas.cz


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit