CADservis
Koberce Breno
Google překladač: English Deutsch

Další velkoformáty od HP

Čtvrtek, 26 Květen 2005 17:01

HP Designjet 70Spolu s dalšími novinkami společnost Hewlett-Packard oznámila uvedeníve lkoformátových tiskáten HP Designjet 70 a řady HP Designjet 110plus.

HP Designjet 70: Velkoformátová tiskárna HP Designjet 70 doplňuje řadu technických tiskáren pro univerzální použití po formát A2+. Tiskárnu je možné vybavit podavačem z role s řezačkou. Pigmentová černá barva spolu s vysokým rozlišením a třemi dye-based barvami zajištují vysokou ostrost čar a fotografickou kvalitu renderů. Díky podavači pro listy od obálky až po A2+ a podavači z role kombinuje HP Designjet 70 vlastnosti kancelářské tiskárny (tisk dokumentů, nabídek apod.) a současně velkoformátové tiskárny (tisk výkresů, flipchartů, obchodní grafiky apod.). O univerzálnosti tiskárny svědčí i její cena, která začíná na 27.000 Kč bez DPH.

Řada HP Designjet 110plus: Nová generace velice úspěšné velkoformátové A1-tiskárny pro menší firmy a návrhářské/konstrukční kanceláře. Velice úspěšný model HP Designjet 100plus je nyní doplněn o možnost tisku z role - automatický podavač z role s řezačkou dovoluje tisknout až do šířky 610mm a délky 15,2m. Všestranné tiskové schopnosti tiskárny umožňují použít širokou škálu tiskových médií, až do tloušťky 0,4 mm a 300 g/m2. Velice příznivou zůstává i cena tiskárny, která začíná na 38.000 Kč bez DPH.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit