Control
Google překladač: English Deutsch
Bentley

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

26palcový NEC MultiSync LCD2690WUXi v nové generaci

Pondělí, 23 Únor 2009 19:22

Společnost NEC Display Solutions představuje nový 26" širokoúhlý displej NEC MultiSync LCD2690WUXi2 s pokročilými funkcemi, vylepšenými vlastnostmi svého předchůdce a profesionálním H-IPS TFT panelem. S kvalitní distribucí jasu a širokým barevným prostorem je displej vhodný zejména pro použití v  barevně kritických aplikacích. Díky pokrytí 120,8% NTSC (1953) škály (118,7% Adobe RGB (CIE1976uV), zaručuje MultiSync LCD2690WUXi2 také vysoce kvalitní barevnou reprodukci, díky čemuž je vhodný pro DTP, stejně jako pro profesionální zpracování obrazu nebo pro použití v odvětvích grafického designu.

Vedle DTP najde monitor uplatnění v CAD/CAM odvětvích, při zpracování dokumentů, při rozhlasovém a televizním vysílání, stejně jako v náročných kancelářských aplikacích. Díky vysokým horizontálním i vertikálním pozorovacím úhlům 178° se barvy obrazu nemění ani při pohledu z různých směrů. V praxi to znamená, že i ve vícemonitorových aplikacích zaručuje každý panel nejlepší možný pohled z různých úhlů. Displej je navíc vybaven technologií ColorComp, která garantuje homogenní pracovní plochu a kompenzuje nerovnoměrnosti v jasu a barevnosti pracovní plochy displeje. Podsvícení je typu X-LightPro, což je specificky polarizovaný podsvit díky prvkům barevných složek (R, G, B) se zpětnovazebním měřením a kontrolou hodnoty jasu a barvy referenčního bílého světla podsvitu. Konstantní nastavení hodnot se udržuje automaticky v návaznosti na teplotě bílé barvy a hodnoty nastavené uživatelem. Tato technologie zajišťuje konstantní kvalitu obrazu těsně po zapnutí monitoru i během jeho provozu.
Displej lze výškově nastavit až do 150 mm a je možné jej otočit o 90° (režim portrét).
Automatické nastavení úrovně černé umožňuje kvalitní reprodukci stupnice šedé, což je žádoucí zejména při použití v DTP a zdravotnictví. Díky pokročilé NTAA funkci je uživatelem definované nastavení během provozu kontrolováno a automaticky upravováno do požadovaných hodnot.
NEC MultiSync LCD2690WUXi2 byl vybaven řadou funkcí, které zaručují energetickou efektivitu displeje.  Například NEC Vacation Switch s funkcí automatického vypnutí, stejně jako Real-Time Clock s plánovačem. Další snížení spotřeby elektrické energie je možné díky řadě Eco módů. Veškerá nastavení displeje mohou být upravena s NaViSet pomocí myši a klávesnice, zatímco NaViSet Administrátor umožňuje správu po síti.
Dodatečnou flexibilitu nabízí monitor díky Ambix³ technologii, která nabízí různé vstupy signálu (VGA, DVI-D a DVI-I). CableComp umožňuje instalaci displeje ve vzdálenosti až 100 m (s analogovými kabely) a 30 m (s digitálními kabely) od zdroje signálu.
Nový NEC MultiSync LCD2690WUXi2  je nyní komerčně dostupný v černé barvě nebo bílé se stříbrným rámečkem. Doporučená koncová cena činí 29 600 Kč bez DPH. Součástí balení jsou napájecí kabel, kabel pro analogový i digitální signál, návod v češtině, instalační CD s ovladači. NEC Display Solution Europe poskytuje kompletní tříletou záruku, včetně podsvitu, systémem Door – to Door.

Technické parametry:

  NEC MultiSync LCD2690WUXi2
Technologie panelu H-IPS TFT; 25,5"
Pozorovací úhly (H/V) 178° (při kontrastním poměru 10:1)
Barevný gamut 120,8% NTSC (1953) škály (118,7% Adobe RGB podle (CIE1976uV)
Doporučené rozlišení 1920×1200 při 60Hz
Jas 320 cd/m²
Kontrastní poměr 1000:1
Doba odezvy 16 ms; 8 ms (šedá - šedá)
Počet barev 16,77 milionů
Vstupy Ambix³ (digital, analog, digital/analog)
ErgoDesign 150 mm výškově nastavitelný
Možnosti nastavení Automatické nastavení, kontrola teploty barvy, jemné nastavení (analogové ), ostrost, jas, kontrast; inteligentní hospodaření s energií; OmniColor, sRGB v 6ti osách; Black level; informace o monitoru, NTAA, Expansion mode; uzamykatelné OSD; volba jazyka; uživatelské menu; pokročilé uživatelské menu, klávesové zkratky
Speciální vlastnosti a funkce funkce podsvitu X-Light Pro (AutoLuminance; AutoColor); nastavitelná Power LED dioda; Eco módy; AmbiBright senzor; AutoBright funkce; Direct brightness and contrast; Auto black level; AutoBrightness; AutoContrast; Ambix3; CableComp with Sync Continuity Detection; ColorComp; RapidResponse; RapidMotion; TileMatrix; TileComp; OmniColor; TORO design; DDC-CI; NaViSet a NaViSet Administrátor; Real-time-clock s plánovačem (Power-On a Power-Off časovač); Overdrive; pokročilá funkce NTAA; self diagnostika panelu; demontovatelný podstavec bez nutnosti šroubováku
Barevné provedení Černá nebo bílá se stříbrným rámečkem


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit