CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Příjmy UGS za první kvartál 2005

Čtvrtek, 09 Červen 2005 15:25
money2_n.jpgSpolečnost UGS zveřejnila své finanční výsledky za první kvartál roku 2005, tj. k 31. březnu. Společnost uzavřela 22 "mega" kontraktů, tedy kontraktů, jejichž jednotlivá hodnota přesahovala milion dolarů. V porovnání s předchozím rokem počet těchto kontraktů vzrostl téměř dvojnásobně, což mělo za následek 38,4procentní růst v cPDM a zvýšení tržního podílu v oblasti PLM.

Hlavní ekonomické ukazatele UGS za první kvartál: Celkové příjmy vzrostly na 252,6 milionu USD, což představuje 8-procentní nárůst v porovnání se stejným obdobím loni. Společnost vykázala růst příjmů v každém geografickém segmentu. Provozní zisk, vyjma amortizace, dosáhl výše 46,6 milionu USD. Vykázaný provozní zisk byl 13,8 milionu USD, který zahrnuje dopad amortizace. Čistý příjem před zdaněním dosáhl výše 56,9 milionu USD. Výsledky UGS za první kvartál nezahrnují ekonomické výsledky Tecnomatix Technologies Ltd., neboť akvizice byla dokončena až k 1. dubnu 2005.

Hlavní obchodní milníky v prvním kvartálu:

  • Uzavření 22 kontraktů na úrovni celé společnosti, jejichž individuální celková hodnota přesáhla milion dolarů. Velká většina těchto kontraktů zahrnovala cPDM a mnohé z nich – včetně dvou ze tří kontraktů, jejichž celková výše přesáhla 5 milionů USD – kombinovaly řešení cPDM a CAx. Příjmy z těchto kontraktů budou rozloženy do několika následujících kvartálů.
  • Podepsání několika ne-tradičních kontraktů v takových průmyslových odvětvích, jako jsou spotřebitelské obaly, státní správa, loďařství, média, módní průmysl.
  • Akvizice společnost Tecnomatix Technologies Ltd., přední firmy zabývající se dodáváním MPM řešení pro automobilový, elektronický a letecký průmysl.
  • Podepsání prvních dvou dohod o systémové integraci s HP a CapGemini.
  • Uzavření strategického spojenectví se společností Autodesk za účelem rozšíření spolupráce napříč dodavatelským řetězcem pro téměř 10 milionů uživatelů.
  • Oznámení dostupnosti řešení JT2Go.

Více informací zde:


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit