3DWiser
Google překladač: English Deutsch

Setkání uživatelů SURFCAM

Čtvrtek, 09 Červen 2005 15:37
TrueMillCelostátní setkání uživatelů produktu SURFCAM proběhlo 17. května 2005 v konferenčních prostorech hotelu Olympik v Praze. Setkání se zúčastnilo přes 120 uživatelů z celé České republiky. Organizátorem byl distributor – společnost 3E Praha Engineering ve spolupráci s autorizovanými prodejci produktu.

Setkání se konalo při příležitosti představení nové verze SURFCAM 2005, která byla uvedena na trh České a Slovenské republiky v dubnu 2005. Uživatelům byly předvedeny novinky ve verzi 2005 jako například nová grafika využívající technologii DirectX, nové překladače pro Autodesk Inventor 9, Unigraphics NX2, Catia v5r14, Pro/E Wildfire 2.0. a řada technologických novinek.

Uživatelé byli také seznámeni s modulem SolidWorks PDO, který je začleněn do technologie produktu SURFCAM od verze 2005. SolidWorks PDO je integrální součástí dodávek SURFCAMu 3axis PLUS a úrovní vyšších. Modul SolidWorks PDO je plně parametrický objemový a plošný modelář pro tvorbu dílů.

Nejzajímavější části setkání bylo představení nové technologie obrábění TrueMill z dílny firmy SURFWARE. Ta zřejmě představuje největší novinku v oblasti CAM systémů za několik posledních let. TrueMill může zásadním způsobem změnit pohled na vysokorychlostní obrábění a prodloužit životnost používaných nástrojů. Hlavním přínosem ale bude výrazné zkrácení doby obrábění a to prakticky na všech frézovacích centrech včetně starších. Technologie TrueMill se objeví v příští verzi SURFCAMu s označením SURFCAM Velocity. Více informací najdete na adrese www.truemill.cz.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit