SolidVision
3DConnexion
Google překladač: English Deutsch

Jak dál s Autodesk Inventorem LT

Pátek, 20 Březen 2009 11:59

U nás mnoho uživatelů Inventoru LT vzhledem k licenčním podmínkám asi moc není, ale i tak je následující informace zajímavá. Prvního května 2009 končí platnost licencí pro Inventor LT 2009. Autodesk je odhodlán k tomu, aby Inventor LT byl i nadále užíván pro potřeby 3D návrhů součástek jako praktické a cenově dostupné řešení. Od 24. března 2009 Inventor LT povýší z bezplatného Technology Preview produktu a nebude již k dispozici od Autodesk Labs. Pokud bude uživatel chtít pokračovat v používání Inventoru LT poté, co 1. května 2009 vyprší jeho licence, může si ji zakoupit pouze dvěma způsoby, a to v závislosti na zemi jeho trvalého pobytu.

  1. AutoCAD LT Inventor Suite: Uživatelé z Austrálie, Kanady, Nového Zélandu nebo ze Spojených států si budou moci zakoupit Inventor LT 2010 jako součást nedávno oznámeného AutoCAD LT Inventor Suite 2010, který obsahuje všechny nové funkce z Inventoru LT 2010, stejně jako nejnovější verze AutoCADu LT, softwaru pro 2D navrhování a kreslení detailů.
  2. Autodesk Inventor LT 2010: Uživatelé žijící v Kanadě nebo ve Spojených státech budou mít také možnost nákupu Inventoru LT 2010 jako samostatného produktu.

Od května 2007 získal Autodesk zpětnou vazbou od více jak 50.000 uživatelů Technology Preview, která pomohla utvářet budoucnost Autodesk Inventoru LT. Jako poděkování dostanou tito uživatelé speciální nabídku na nákup. Pokud jste dosud Inventor LT nepoužívali, zajistěte si návštěvou webu Autodesk Labs před 24. březnem a následným stažením získání Inventoru LT 2009 a/nebo požádejte o sériové číslo pro používání v průběhu aktivace.
Další podrobnosti včetně cen budou k dispozici v příštích týdnech, ještě před datem vypršení licencí.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit