Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

T-Flex poslouží i Akademii věd

Čtvrtek, 09 Duben 2009 10:00

Také Ústav anorganické chemie AV ČR, zabývající se základním i aplikovaným výzkumem v anorganické chemii, chemií na pomezí anorganické chemie s materiálovými vědami a organickou chemií s biochemií a biologií, může pro svou výzkumnou činnosti používat CAD systémy. Rozhodně si k tomuto účelu zakoupil síťovou licenci balíčku T-Flex, do kterého patří T-Flex CAD, T-Flex Analysis a T-Flex Dynamics, když zjistil, že T-Flex zcela splňuje vysoké požadavky Akademie věd při náročné výzkumné činnosti.
T-Flex CAD je jeden z nejrobustnějších 3D CAD hybridních (objemový + plošný) parametrických modelářů, určených pro modelování, konstrukci a vývoj produktů v širokém spektru užití.

T-Flex Analysis nabízí široké spektrum specializovaných analytických nástrojů, umožňujících virtuální testování a analyzování. Využívá metody konečných prvků pro provedení statických, frekvenčních, vzpěrných, teplotních, únavových a jiných analýz a optimalizací. T-Flex Analysis ukazuje, jak se bude návrh chovat ve skutečných podmínkách, ještě předtím, než je vyroben, což je přesně ve shodě s potřebami špičkového pracoviště Ústavu anorganické chemie AV ČR. A konečně T-Flex Dynamics je univerzální přídavná aplikace pro simulace pohybu. Slouží ke studiu fyzikálního chování návrhu bez nutnosti opuštění prostředí T-Flex CADu.
T-Flex Dynamics je software pro virtuální prototyping, určený nejen konstruktérům zabývajícím se chováním mechanických sestav. Návrhy konstruktérů tak budou fungovat, ještě než je postaví, což je významným faktorem ekonomických rozvah daného produktu, o to více, jedná-li se o produkt vzešlý z výzkumné praxe.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit