Amper 2019
Fresh-IT
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Novinky SOFTconsultu na veletrhu IBF 2009

Úterý, 21 Duben 2009 11:07
VirtHouse917.jpgNa IBF startuje nový projekt Virtual House.EU společnosti SOFTconsult. Jde o novou dimenzi internetového prodeje projektů rodinných domů, která poskytuje typové projekty rodinných domů pro stavební povolení. Jedná o projekty různých autorů, členěné na bungalovy, domy pro individuální a řadovou zástavbu a vhodné pro zástavbu v CHKO. Projekty nejsou omezeny z hlediska stavebních technologií. Nabídka je k dispozici na www.virtualhouse.eu.
Další novinkou je software CABINET pro ArCon, určený pro návrhy vestavěných skříní jak rovných, tak i zkosených. Program poskytuje parametrickou tvorbu volných desek (s volnou definicí úprav rohů), zásuvek (kompletní 3D model s možností individuální úpravy jednotlivých dílů), dveří (definice dělení, zkosení, rámů a výplní a to vše parametricky ve 3D) a vnitřní zástavby (rozměr, dělení na moduly, umístění zásuvek a polic).
Cabinet917.jpgU sortimentu rámů lze předdefinovat i materiálové vlastnosti pro vizualizaci, vlastnosti zobrazení. Vestavěné skříně jsou navrhovány pomocí průvodce, jehož výsledkem je v ArConu vygenerovaná sestavená skříň ve 3D. Editor sestav umožňuje následnou editaci již sestavené skříně, včetně posunů dělících stěn. V rámci Editoru sestav je možné upravovat jednotlivé prvky sortimentu (koše, šuplíky, police, atd.). Více informací naleznete na adrese www.aec-creative.com/cz/software/cabinet.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit