Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

HP přichází s novou řadou pracovních stanic

Čtvrtek, 23 Duben 2009 16:09

"Z"" Workstation je zcela nová řada pracovních stanic od HP. Modely HP Z800, HP Z600 a HP Z400 Workstations jsou vyvrcholením více než dvacítky designových inovací HP. Jedná se o první pracovní stanice HP, které jsou plně modulární, lze je jednoduše a plně rozebrat a složit bez použití nástrojů. HP Workstations splňují představy nejnáročnějších uživatelů, požadujících především výkon: grafiků, vysílacích studií, návrhářů designu (CAD), strojařů, zdravotníků, finančníků i pracovníků v terénu při ropném i plynovém průzkumu.

HP Z800 Workstation je nejvýkonnější a rozšiřitelná stanice pro uživatele, pracující s aplikacemi, jako jsou 3-D animace, digitální střižny videa, ropný a plynový průzkum i lékařské snímky.
HP Z600 Workstation je navržena s ohledem na životní prostředí a nabízí vysoký výkon odborníkům ve videoprodukci, financích a CAD.
HP Z400 Workstation nabízí špičkový výkonný procesor Intel, která za přijatelnou cenu vyhovuje profesionálům na střih videa, fotografům, designérům a technikům.

Uživatelé HP Workstations mohou využívat výhod vyladění od HP:

  • výrobce certifikuje HP ovladače pro běžně používané aplikace od výrobců, jako jsou Adobe, Autodesk, CATIA, Dassault, Revit, Siemens a SolidWorks
  • každá HP Workstation prochází testovacím procesem kvality HP, který jde za rámec běžného průmyslového testování
  • široký rozsah možností a konfigurací, od výběru grafických karet a monitorů po možnost volby libovolného operačního systému

Doporučené ceny stanic začínají na 42 000 Kč v případě HP Z800 Workstation, 35 000 Kč u HP Z600 Workstation a 20 000 Kč u HP Z400 Workstation.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit