Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

Tech Data Corporation posiluje pozice

Úterý, 05 Květen 2009 10:02
TECD919.jpgJak se ukazuje, některé firmy v době recese významně rostou. To se dá říci i o jednom z nejvýznamnějších světových distributorů IT produktů, společnosti Tech Data Corporation, kterou na českém a slovenském trhu zastupuje společnost Tech Data Distribution. Ekonomické výsledky za poslední fiskální rok společnosti umožňují se soustředit na strategické investice, které podpoří její pozici na trhu, přinesou rozšíření portfolia produktů, nové segmenty zákazníků a zároveň posílí tým o zkušené obchodníky v oblasti IT distribuce. Tech Data za posledních 90 dní uzavřela čtyři strategické dohody. Na evropském trhu serverů nakoupila část aktiv společnosti Compumedi, předního španělského distributora produktů IBM, přičemž součástí dohody byl i přechod 50 IBM specialistů do divize AZLAN společnosti Tech Data.
Na Pyrenejském poloostrově společnost dále  získala část aktiv významného portugalského IT distributora Investronica, včetně klíčového personálu a klientů. Ve střední Evropě se dohodla s německým distributorem produktů Autodesk, společností Mensch und Maschine, na odkoupení části aktiv. Tímto krokem se Tech Data stává největším distributorem AEC produktů společnosti Autodesk v celé střední Evropě, zahrnující Německo, Rakousko, Švýcarsko, Českou republiku, Slovensko, Maďarsko a Polsko.
K posílení joint venture podniku Brightstar Europe, který patří mezi nejrychleji rostoucí evropské distributory mobilních technologií, došlo otevřením nového obchodního zastoupení v Německu. Brightstar Europe tak má v současnosti zastoupení ve Velké Británii, Španělsku a Německu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit