Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Hledají se testeři FeatureCAMu

Čtvrtek, 14 Květen 2009 18:04
featurecam920.jpgUživatelé v České republice se mohou zúčastnit ojedinělé akce „Staňte se testery společnosti Delcam”. Do akce, která má za cíl vylepšit CAD/CAM balík pro frézování, soustružení a EDM FeatureCAM na základě připomínek českých uživatelů se může přihlásit každý živnostník nebo zaměstnanec strojírenského podniku s provozem na území České republiky. Ze všech přihlášených vybere Delcam deset zájemců, kterým poskytne licence softwaru FeatureCAM v konfiguraci, jakou uživatelé potřebují pro svůj provoz. Tato licence bude bezplatná a vyprší s koncem roku 2009. Všichni účastníci testování budou na software FeatureCAM vyškoleni a budou ve stálém kontaktu s podporou firmy Delcam, která bude shromažďovat připomínky a návrhy na vylepšení balíku FeatureCAM.
Kritéria výběru deseti testerů jsou velmi jasná. Společnost (zájemce) musí mít naplněnou výrobu, musí CAM používat při každodenní práci, musí mít chuť do testování, nesmí mít již zaběhlý CAM, který by znemožňoval plnohodnotné testování FeatureCAMu, a musí se zúčastnit školení v brněnské pobočce. Zcela logickým předpokladem testera musí být i jeho vůle podělit se o připomínky a ochotu prezentovat své názory na internetu nebo do médií prostřednictvím brněnské pobočky.
Testeři Delcamu budou do konce roku pracovat na verzi FeatureCAM 2009 a z větší části pak na verzi FeatureCAM 2010. Deset nejvýznamnějších připomínek od testerů pak bude navrženo na zapracování do následující verze produktu, tedy FeatureCAM 2011. Společnost Delcam je si vědoma významu českého trhu v rámci Evropy, a proto se k takovému kroku rozhodla. Akce „Staňte se testery Delcamu” není akcí celosvětovou, ale je akcí zaměřenou právě na české uživatele, kteří mají z pohledu vysoké odbornosti co světu nabídnout.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit