Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Léto přinese Solid Edge se Synchronní technologií 2

Pátek, 29 Květen 2009 11:39

Siemens PLM Software představila 26. května Solid Edge se Synchronní technologií 2. Stejně jako předchozí verze staví na inovativní synchronní technologii. Nová verze prohlubuje úvodní implementaci synchronní technologie pro zvládnutí náročnějších úloh a přináší nové prostředí pro konstrukci plechových součástí, čímž dokazuje svoje uplatnění i v dalších modulech programu Solid Edge. Tato zlepšení obohacená o novou robustní aplikaci pro analýzy metodou konečných prvků a aktualizaci Solid Edge Insight zajišťuje uživatelům až 100x větší efektivitu ve fázi modelování. Solid Edge je základním prvkem portfolia Velocity Series a kombinuje rychlost a flexibilitu přímého modelování s přesností parametrického modelování. Nová verze staví na přelomové technologii a posunuje schopnost reagovat na podněty zákazníka na novou úroveň. Solid Edge se Synchronní technologií 2 posiluje strategii škálovatelné správy dat převedením aplikace Solid Edge Insight na nejnovější platformu Microsoft SharePoint a zdokonalením integrace s Teamcenter Express.

Synchronní technologie je rozšířena v oblasti modelování součástí a sestav, umožňuje tvorbu složitějších prvků a obsahuje pokročilé nástroje pro úpravu skic, které zkrátí čas modelování. Pro vylepšení migrace dat ze 2D do 3D Solid Edge během tvorby modelu převádí 2D kóty z importovaných výkresů na 3D řídicí kóty. Uživatelé tak mohou upravovat 3D modely získané ze 2D výkresů. Navíc lze použít funkci Živé řezy pro zjednodušení úprav 3D modelu. Tato funkce umožňuje uživateli upravit 2D průřezy kterékoliv části 3D modelu a aktualizovat model v reálném čase.

Solid Edge nyní využívá synchronní technologii také při modelování plechových součástí. Tato aplikace, založená na prvcích bez závislosti na historii, umožňuje modelovat ohýbané plechové součásti. Použití synchronní technologie pro konstrukci plechových součástí představuje důležitý krok za hranice běžného modelování součástí a sestav a předurčuje její nasazení v dalších oblastech konstrukce. Uživatelé mohou dosáhnout dramatických časových úspor.

Solid Edge Simulation je nový, snadno použitelný nástroj pro analýzu metodou konečných prvků, který je určen pro konstruktéry k ověření návrhů v prostředí Solid Edge. Solid Edge Simulation je založen na prověřené technologii produktu Femap a řešiči NX Nastran, výrazně omezuje nutnost použití fyzických prototypů, čímž snižuje náklady na testování a současně zkracuje dobu nutnou pro vytvoření návrhu. Solid Edge Simulation dokáže provést více analytických úkolů za kratší dobu – výsledkem bude zvýšení kvality, snížení nákladů a omezení nutnosti fyzických prototypů.

Solid Edge nyní nabízí vylepšení v aplikaci Insight pro správu konstrukčních dat, což je klíčový prvek portfolia Velocity Series, která obsahuje řešení Teamcenter Express. Solid Edge Insight je nyní k dispozici pro Windows SharePoint a nabízí lepší spolupráci a správu konstrukčních dat malým a středním firmám. Tento nástroj byl první, který představil správu konstrukční dokumentace využívající snadného ovládání a nízkých celkových nákladů platformy Microsoft SharePoint. Už od roku 2001 se dá využít výhod úzké integrace Insight se Solid Edge, jeho efektivního schvalovacího řízení a webového portálu ke zlepšení spolupráce.

Nová verze Solid Edge Insight je nyní k dispozici pro Windows SharePoint Services (WSS) 3.0 a Microsoft Office SharePoint Server 2007. WSS je součástí systémů Windows Server 2003 a 2008, takže uživatelé Solid Edge již mají k dispozici základní součásti pro snadnou implementaci. Zmíněné platformy společnosti Microsoft přinášejí uživatelům Insight lepší spolupráci, organizaci procesů a možnosti zabezpečení, což vede k zefektivnění a zkvalitnění konstrukčních prací .

Vydání verze Solid Edge se Synchronní technologií 2 je naplánováno na toto léto. Pro více informací navštivte webové stránky nebo kontaktujte obchodního partnera.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit