Dassault - SolidWorks
Siemens
Google překladač: English Deutsch

Společnost ESRI uvolnila ArcGIS 9.3.1

Úterý, 02 Červen 2009 17:37

Nová verze. ArcGIS 9.3.1 obsahuje nástroj pro publikaci mapových dokumentů na ArcGIS Serveru. Mapový dokument je nejprve zkontrolován, uživatel je upozorněn na přítomnost položek, které mohou práci s dokumentem zpomalovat a je mu navrženo řešení těchto problémů. Pomocí tohoto nástroje lze také zobrazit náhled dokumentu a odhadnout dobu jeho vykreslování. Pro tvorbu mapové cache jsou použity nové metody zpracování průhlednosti a vyhlazování hran.

Dytron

Další významnou novinkou je možnost sbalit vrstvy obsahující prvky nebo rastry do jediného „balíčku“, ve kterém bude obsaženo vše, včetně symbologie. Takto vytvořené „balíčky“ bude možné snadno sdílet s ostatními uživateli nejen e-mailem, ale také pomocí nové služby ArcGIS Online Sharing, která kromě jiného umožňuje správu sdílení a přístupů. Z dalších nových vlastností jmenujme například spolupráci se službou Microsoft Virtual Earth nebo podporu vývojového rozhraní Microsoft Silverlight.

 

Uživatelům v České republice s platnou systémovou a technickou podporou je tato verze v současné době rozesílána a na české lokalizaci se intenzivně pracuje. Další informace o verzi ArcGIS 9.3.1 lze nalézt na webových stránkách: http://www.arcdata.cz/aktuality/aktuality-detail/?contentId=89464, nebo přímo v dokumentu společnosti ESRI: http://www.esri.com/software/arcgis/whats-new/whats_new_in_arcgis_931.pdf.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit