Karat
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch
Dytron
Siemens - CAM webinar
SolidWorks

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Rozšířená podpora systému SolidWorks

Středa, 03 Červen 2009 13:26

Díky hospodářské situaci mnoho firem sahá ke krajním řešením, mezi které paří i snižování úrovně služeb. Společnost Dassault Systèmes SolidWorks Corp. (DS SolidWorks) nyní naopak rozšiřuje podporu verzí 3D CAD systému SolidWorks na celý rok. Znamená to, že společnost bude přímo řešit obchodní problémy každého předplatitele v systému SolidWorks 2008 až do uvedení systému SolidWorks 2010 v říjnu – respektive do prosince 2009. Dosavadní praxí bylo, že podpora končila tři měsíce po uvedení nové verze systému SolidWorks. Žádosti o řešení obchodních problémů jsou společnosti DS SolidWorks obvykle zasílány prostřednictvím prodejců. Rozšíření je dostupné předplatitelům a pomáhá organizacím a jednotlivcům pracujícím se systémem SolidWorks zajistit úspěšnou realizaci jejich obchodních záměrů.

Cegra - Graphisoft ARCHICAD 22

DS SolidWorks k tomuto kroku sahá přesto, že mnoho jejích uživatelů rekordně brzy přešlo na systém SolidWorks 2009. Jiní ale stále mají některé problémy, které brání plnému využití výhod nové verze softwaru. Jsou například uprostřed rozsáhlých projektů nebo mohou chtít aktualizovat společně se softwarem i hardware v době, kdy se jim to bude lépe hodit. DS SolidWorks chce takovým firmám být dobrým obchodním partnerem a nabídnout jim flexibilitu, kterou potřebují. S rozšířenou podporou systému SolidWorks si uživatelé uvědomí důležitost předplatného SolidWorks pro zákazníky.

Zákazníci obdrží v rámci předplatného následující výhody
Technické výhody:

  •  automatické aktualizace na nové verze,
  • přístup k prémiovým informacím na portálu SolidWorks Customer Portal,
  • stažení aktualizací service pack,
  • přístup k obsáhlé znalostní databázi podpory,
  • praktická pomoc školených techniků v reálném čase prostřednictvím vzdáleného přihlášení.

Obchodní výhody:

  • bohatá nabídka technické expertízy a školení od komunity uživatelů systému SolidWorks,
  • přímá podpora místního prodejce,
  • bezplatné testování a sledování efektivity,
  • předvídatelní náklady, flexibilní možnosti nákupu, slevy,
  • záruka toho, že konstruktéři budou nadále výkonní a kreativní.


Chcete-li poznat výhody nového programu, kontaktujte místního prodejce nebo manažera předplatného SolidWorks: Isabel Taylorovou nebo Paula Mazura.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit