Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

3D GIS přes internet

Pátek, 10 Červen 2005 10:54
IMAGINE Virtual DeliverySpolečnost Leica Geosystems GIS & Mapping, LLC oznamuje vydání nového software IMAGINE Virtual Delivery pro publikování 3D scén prostřednictvím internetu. Tento modul dále rozšiřuje možnosti IMAGINE VirtualGIS, nadstavby software ERDAS IMAGINE, o možnost zpřístupnění vytvořených scén na internetu.

V rámci scény je možné kromě modelu reliéfu exportovat rastrové i vektorové vrstvy, anotace i 3D modely (domy, stromy atp.). Exportované scény je možné prohlížet interaktivně v prostředí internetu bez použití dalšího placeného software. Ve scéně umístěné na internetu se lze snadno pohybovat, prohlížet přednastavené pohledy nebo průlety, vytvářet nové animace či dokonce měřit vzdálenosti. IMAGINE Virtual Delivery tak umožňuje snadno poskytovat reálné scény včetně interaktivního přístupu při prohlížení.

 IMAGINE Virtual Delivery je nabízen ve třech variantách – „Personal“ pro ukládání na CD/DVD, „Departmental“ pro publikování scény o velikosti do 25 GB prostřednictvím internetu a „Enterprise“ pro publikování neomezeně veliké scény prostřednictvím internetu. K dispozici jsou také varianty pro placený přístup k publikovaným scénám.

Další informace najdete na stránkách Leica Geosystems.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit