Amper 2019
Google překladač: English Deutsch

SolidCAM a ModuleWorks slaví 5leté partnerství

Čtvrtek, 25 Červen 2009 10:42
SolidCAM926.jpgSolidCAM a ModuleWorks, dodavatel CAD/CAM komponent pro 5osé obrábění, slaví 5 let úspěšného partnerství. 5osé obrábění je široce užíváno v kovoobráběcím průmyslu pro aplikace jako obrábění turbínových lopatek, turbín, obrábění kanálů a obrábění komplikovaných, hlubokých či štíhlých tvarů. V roce 2003 si SolidCAM silně uvědomil rostoucí potřebu 5osého obrábění. Postaven před tuto technickou výzvu a věren své filozofii a cíli poskytovat nejlepší technické řešení ve své třídě, se SolidCAM rozhodl pro partnerství s ModuleWorks. První integrace a oficiální verze souvislého pětiosého modulu byla představena ve verzi SolidCAM2004 R9.
ModuleWorks byla v roce 2003 mladá společnost disponující velice pokročilou technologií, ale pouze s několika partnery poskytujícími jejich technologii uživatelům. Během pěti let ModuleWorks postupně vyrostla do pozice předního dodavatele 5osé technologie, když její řešení používá na 50 % hlavních dodavatelů CAM a její vývojový tým tvoří více než 30 programátorů.
MurtezaogluSomekh926.jpgVýkonný ředitel společnosti ModuleWorks, Yavuz Murtezaoglu (vlevo) říká: Hned první reakce od prodejců, zákazníků a zájemců byla velice pozitivní a dnes patří SolidCAM ke špičce 5osé obráběcí technologie. Během posledních pěti let se stal SolidCAM hlavním hráčem na poli 5osého trhu. Mezitím SolidCAM rozšířil vlastní 5osé technologie a přidal podporu 5osého vrtání, 5osého ořezu, dřevoobrábění a laserového řezání.
"SolidCAM byl jedním z našich zcela prvních partnerů a proto spolupracujeme opravdu velice úzce a dobře. Jejich podněty a podpora pomohla ModuleWorks vyvinout výkonný 5osý software, jehož přednosti dnes mnozí oceňují."
Dr. Emil Somekh, výkonný ředitel společnosti SolidCAM, říká: "Na tak technicky náročném poli jako je CAM nelze být mistrem ve všech oborech. Proto jsme do SolidCAMu chtěli integrovat nejlepší dostupnou technologii od specializovaných vývojových společností. 5osé obrábění je jednou z oblastí, kde specializovaný dodavatel může poskytnout mnohem silnější a komplexnější řešení než bychom případně vyvinuli sami. Věřím, že naše výsledky za posledních 5 let potvrdily úspěšnost naší firemní politiky."

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit