Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Globální síť pro spolupráci návrhářů

Úterý, 30 Červen 2009 13:45
wittur927.jpgSpolečnost Wittur Group, dodavatel komponent zdvihacích mechanismů, zavádí do svých poboček produkt SolidWorks Enterprise PDM v počtu 550 licencí. Software bude používat ke správě dokumentů a pracovních postupů. Díky tomu bude moci sjednotit a lépe organizovat své globální služby i aktivity. Cílem je zlepšení týmové spolupráce mezi návrháři, optimalizace vývojových procesů a bezpečnější správa dat prostřednictvím konsolidované databáze. Mezi produkty společnosti Wittur Group patří dveře, bezpečnostní prvky, automobilové komponenty, závěsy, vyvažovací závaží a hydraulické pohony. Tyto komponenty se používají například ve veřejné dopravě nebo na lodích a ropných plošinách. Společnost již několik let vytváří návrhy pomocí CAD systému SolidWorks. Pro správu rychle rostoucí databáze návrhů dosud používala tři různé systémy PDM/PLM, nyní však zavádí systém SolidWorks Enterprise PDM, protože potřebuje výkonný integrovaný systém správy dat.
Společnost Wittur buduje pomocí produktu SolidWorks Enterprise PDM globální infrastrukturu s centrální databází a distribuovanými souborovými servery. Pomocí VPN ve společnosti mohou zaměstnanci odkudkoliv a kdykoliv získat přístup k aktuálním informacím o produktech a procesech.
Kromě procesu správy dokumentů chce společnost Wittur pomocí produktu SolidWorks Enterprise PDM v budoucnu zlepšit také řízení pracovních postupů. Chystá se produkt SolidWorks Enterprise PDM propojit s existujícími službami, systémy CAD i oblastí ERP a vytvořit globální správu rozpisek. Projekt byl realizován ve spolupráci se společností planetsoftware (autorizovaným prodejcem SolidWorks) a společností CADMES B.V (certifikovaným partnerem SolidWorks). Společnost planetsoftware dodala CAD a PDM software, společnost CADMES zodpovídala za implementaci celého řešení.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit