CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Šestý ročník konference CADfórum

Pátek, 14 Srpen 2009 15:05
CAD fórumAkciová společnost XANADU je letos pořadatelem tradičního velkého setkání uživatelů softwarových řešení pro oblast počítačového navrhování. Konference CADfórum, jejíž program bude i letos 23. září odrážet aktuální trendy v našem průmyslu, je opět zdarma otevřena zástupcům široké odborné veřejnosti. Ne nadarmo zní motto setkání „profesionálové profesionálům”. Také letos stěžejní část přednášek uvedou zkušení uživatelé z praxe, zástupci významných českých podniků i projekčních kanceláří. Výměna praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování láká každoročně stovky uživatelů ze strojírenství a výrobního průmyslu, stavebnictví a architektury i z oblasti infrastruktury. Pro úspěch minulých ročníků se konference opět uskuteční v příjemném prostředí čtyřhvězdičkového Hotelu Rustikal v Horní Cerekvi. Lokalita je přívětivá i svým umístěním – pouhých 30 km od hlavní dálniční tepny D1. Kromě pořadatelů z XANADU akci přímo podpoří také dvojice společností, které ve svých oborech představují samotnou technologickou špičku – Autodesk a HP. Více informací o místě konání najdete zde.
Celodenní program osvědčeného formátu (začíná v 9:30) provede všechny přítomné přednáškami a diskuzemi nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Opomenuto nezůstane ani žhavé téma přínosu 3D aplikací v podmínkách ekonomického útlumu. Prostor dostanou ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD a PDM systémy, při kterých se účastníkům budou věnovat odborníci z řad partnerů konference. Souběžně (a na stejném místě) pak proběhne také druhý ročník samostatné konference GISfórum 2009, zaměřený speciálně na uživatele geoprostorových řešení.
„Stejně jako vloni si konference CADfórum zachová dělení do dvou hlavních sekcí podle oborů zájmu účastníků – tedy na oblast strojírenství a výroby a na architekturu, stavebnictví a infrastrukturu. Zahájení a závěrečný kulatý stůl, který tradičně nabídne možnost ptát se otevřeně na vše zajímavé, budou opět společné,” dodává Vladimír MICHL, manažer rozvoje společnosti XANADU. „Nezapomněli jsme ani na uživatele, kteří si chtějí vlastnoručně osahat novinky velkoformátového tisku od HP a seznámit se blíže s nejnovějšími softwarovými technologiemi Autodesku. Pro ně máme připraven zajímavý doprovodný program. Srdečně tímto zveme nejen profesionály, ale také zástupce médií a širší odborné veřejnosti.”
Více o programu akce najdete zde. Registrovat se můžete on-line (účast je bezplatná).

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit