Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
3Dexpo
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Autodesk zpřístupňuje formát DWG

Čtvrtek, 23 Červen 2005 15:18
Powered by RealDWGSpolečnost Autodesk uvedla na trh technologii pro vývoj aplikací Autodesk RealDWG 2006. Autodesk RealDWG 2006 (dříve ObjectDBX) umožňuje nezávislým dodavatelům aplikací vyvíjet a nabízet produkty, které čtou a zapisují AutoCAD DWG a DXF, jedny z nejpoužívanějších datových formátů na světě. Autodesk RealDWG 2006 je plně kompatibilní s aplikacemi Autodesku AutoCAD, Autodesk Inventor Series, Autodesk Revit Building, Autodesk Architectural Desktop, Autodesk Civil 3D, Autodesk Map 3D a AutoCAD LT.

Cenové a licenční podmínky mají umožnit, aby se stal atraktivní vývojovou základnou pro milióny uživatelů, kteří vytvářejí, spravují a sdílejí návrhová data s širšími projektovými týmy ve stavebnictví, výrobě, státní správě, technických službách a v sektoru infrastruktury.

Vývojáři softwaru mohou požádat o licenci pro přístup k technologii Autodesk RealDWG prostřednictvím formuláře na adrese www.autodesk.com/autodeskrealdwg. Roční poplatek za distribuční licenci 5 000 € obsahuje právo distribuovat v tomto časovém horizontu jednu aplikaci používající Autodesk RealDWG a jakékoli její aktualizace. Po uplynutí prvního roku je roční poplatek za distribuční licenci 2 500 €. Společnosti se také mohou připojit k programu Autodesk Developer Network, v jehož rámci získají k softwaru Autodesk RealDWG vývojovou podporu.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit