E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Proběhlo setkání uživatelů produktů UGS

Čtvrtek, 23 Červen 2005 15:34
Uživatelé UGS v SrníPodobně jako v předchozích letech i letos uspořádalo Sdružení uživatelů produktů UGS ve dnech 5. a 6. června v šumavském Srní výroční setkání uživatelů. Na dvoudenní akci, uspořádané za pomoci dodavatele (společnosti UGS) a partnerů, se sešli uživatelé systémů NX (Unigraphics NX a I-deas NX Series), Solid Edge a Teamcenter. Stejně jako loni se akce zúčastnilo přes 150 účastníků, kteří jednak navštěvovali bohatý program přednášek, jednak si vyměňovali své osobní zkušenosti. Akci sponzorsky podpořily firmy HP a CAC Leasing.
Hlavním cílem bylo předávání zkušeností mezi zúčastněnými uživateli. Zaznělo celkem osm uživatelských prezentací, z nichž ty nejlepší byly odměněny věcnými cenami: společnost Linet například představila použití Solid Edge při rozvoji své výrobní řady, Aero Vodochody zase ukázalo použití modulu Motion při konstrukci letounu a byla též představena vizualizace stíhacího letounu L159.

Na úvod konference ředitel české pobočky UGS pan Vratislav Hlaváček shrnul vývoj, k němuž došlo ve společnosti UGS v uplynulém roce, popsal nedávné akvizice společnosti a nastínil budoucí expanzi. První den dopoledne byly ještě ve dvou paralelních blocích představeny produkty NX 4 a Solid Edge V 17: v případě NX 4 se přednášející zaměřili na modelování, a práci s výkresy a sestavami, ovšem pozornost byla věnována též přechodu z I-deas do NX, zatímco v sekci Solid Edge byl prezentován vývoj v PDM systému Solid Edge Insight a popsány detaily nové verze Solid Edge.

Druhý den byla dopoledne představena produktová řada Tecnomatix, zejména se zaměřením na technologické postupy, plánování zdrojů, optimalizaci a simulace výroby, výrobní linky, programování robotů, toleranční analýzu a programování měřících strojů. Zbytek dopoledne pak vyplnily zákaznické prezentace, které byly vyhodnoceny a příjemnou akci uzavřela tombola.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit