Amper 2019
Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Předplatné časopisu CAD

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

Podzim s odbornými semináři Autodesku

Středa, 09 Září 2009 15:31

Tags: Autodesk | Software | Strojírenství | Uživatelé | Vzdělávání

Autodesk937.jpgSpolečnost Autodesk připravila na podzim roku 2009 sérii odborných seminářů v rámci iniciativy Autodesk Manufacturing Days. Tato iniciativa  představuje výrobním firmám řešení na míru, která jsou postavená na platformě strojírenských produktů společnosti Autodesk a reflektují unikátní potřeby výrobních firem v konkrétních průmyslových odvětvích. Na rozdíl od přítomnosti na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV), kterého se společnost Autodesk pravidelně účastnila v minulých letech,  zaměřuje se letos společnost Autodesk prostřednictvím série seminářů  na přesně vymezenou skupinu profesionálů ze segmentu výroby.
Iniciativita Autodesk Manufacturing Days 2009 je zacílena na konstrukční potřeby v oblastech energetického strojírenství, dopravního strojírenství, výroby strojů a zařízení pro průmysl a výroby plastových součástí a forem pro vstřikování plastů.
Odborné semináře v rámci Autodesk Manufacturing Days 2009 se budou konat v Praze a  Brně v průběhu měsíců září a říjen a jsou určeny speciálně pro oborové specialisty pracující v CAD prostředích. Během těchto seminářů budou mít účastníci možnost prakticky posoudit řešení digitálního prototypování na platformě strojírenských produktů Autodesk ve všech částech životního cyklu výrobku. Bude představena nejnovější verze celosvětově nejprodávanějšího 3D konstrukčního softwaru, tj. Autodesk Inventoru, a účastníci budou seznámeni s novinkami v produktovém portfoliu strojírenských řešení Autodesk. Navíc, všichni budou mít možnost pobavit se přímo s experty ze společnosti Autodesk, z řad jejích obchodních partnerů a setkat se i s kolegy ze svých oborů.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit