Pomáháme firmám růst
Google překladač: English Deutsch
Geotronic

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

SketchBook Mobile na pultech App Store

Pátek, 25 Září 2009 09:41

Tags: Autodesk | Design | Software | Vizualizace

sketchbook939.jpgAutodesk začal s prodejem aplikace Autodesk SketchBook Mobile prostřednictvím prodejen App Store. Autodesk SketchBook Mobile je nová profesionální kreslící aplikace, která nabízí širokou řadu skicovacích nástrojů přehledně uspořádaných v intuitivním uživatelském rozhraní a která je nyní je specificky navržená pro zařízení iPhone a iPod touch. Autodesk vychází z toho, že mobilní aplikace jsou stále pokročilejší a posouvají se za hranice prosté zábavy. Prostřednictvím App Store tak může nabídnout aplikaci určenou průmyslovým designérům a celé komunitě kreativních pracovníků, navíc za příznivou cenu.
SketchBook Mobile používá jádro kreslícího softwaru Autodesk SketchBook Pro, a díky tomu přináší stejné možnosti a funkce jako tato desktopová aplikace. Kombinace kvalitních digitálních tužek, per, popisovačů a rozprašovačů s umělecky přizpůsobeným uživatelským rozhraním citlivým na pohyb   umožňuje uživatelům vytvářet vše od rychlého náčrtu až po produkční předlohu v tiskové kvalitě.

Mezi klíčové funkce aplikace SketchBook Mobile se řadí:
  • Vrstvy – Kresby mohou obsahovat až šest vrstev.
  • Štětce – Software přichází se sadou 25 přednastavených štětců se široce přizpůsobitelným nastavením.
  • Výběr barev – Nastavitelné vzorky a barevné kolečko s RGB posuvníkem poskytují prakticky neomezenou paletu barev.
Podle grafičky Susan Murtaugh Sketchbook Mobile není jen kreslící a malířská aplikace, je to nástroj pro profesionální ilustrátory a umělce. Nachází zde za příznivou cenu vše, co potřebuje – pokročilé vrstvy, vkládání obrázků, kolekce nastavitelných štětců, včetně tužky, laku, textury a rozprašovače. Všechny tyto nástroje jsou citlivé na tlak, který určuje šířku a transparentnost, což pozvedává mobilní kreslení na novou úroveň. Obsah vytvořený ve SketchBook Mobile je možné uložit jako obrázek a otevřít ve SketchBook Pro. To znamená, že umělci, designéři a každý, kdo kreslí nebo tvoří předlohy, může kdykoli načrtnout kresbu použitím SketchBook Mobile a svůj nápad dále rozvíjet ve SketchBook Pro.
Aplikace SketchBook Mobile je k dispozici pro zařízení iPhone a iPod touch prostřednictvím App Store na adrese www.itunes.com/appstore/. Na App Store je rovněž dostupná bezplatná verze Autodesk SketchBook Mobile Express App. Více se o produktech SketchBook Mobile App a SketchBook Mobile Express App dozvíte zde.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit