Alvao
Google překladač: English Deutsch

COSMOS 2006 zjednodušuje analýzy

Čtvrtek, 23 Červen 2005 16:13
COSMOSWorks 2006Výkonné funkce analýzy návrhu ovládané pomocí myší, šablony a průvodci - celkem 100 nových funkčí pro snadnější ověření návrhu aplikace COSMOS 2006 od společnost SolidWorks Corporation.

Software COSMOS 2006 je kombinací výkonných nových funkcí a snadno použitelných nástrojů, které umožňují rychlejší a levnější analýzu od zadání návrhu až do výrobní fáze projektu. 100 nových funkcí je určeno pro konstruktéry a návrháře, kteří potřebují používat analýzy, ale nemají čas se je učit nebo instalovat nové aplikace. Noví interaktivní průvodci, například průvodce analýzou (Analysis Advisor), pomáhají konstruktérům vybrat vhodnou analýzu, rozebrat okolnosti selhání analýzy a správně interpretovat výsledky. COSMOS 2006 vkládá často potřebné vstupy analýzy (například síly a vazby) do šablon - knihoven analýz a tím snižuje množství opakovaných operací.

Aktualizace všech tří aplikací COSMOS

Kromě rozšíření přizpůsobitelnosti a větší integrace s 3D softwarem pro strojírenský návrh SolidWorks nyní všechny tři aplikace COSMOS nabízí více než 100 nových funkcí a vylepšení šetřících čas při nastavování a spouštění analýz. Mnoho nových funkcí bylo vyvinuto exkluzivně pro aplikaci COSMOS nebo je uživatelé znají z daleko dražších a složitějších produktů.

Software COSMOSWorks pro analýzu metodou konečných prvků nabízí několik vylepšených funkcí pro zpracování sítí, které urychlují a zjednodušují analýzu dat. Vylepšené funkce konstruktérům umožňují: analyzovat sestavy tlustých a tenkých součástí díky kombinaci sítí; sledovat komponenty v sestavě s vůlemi nebo mezerami bez nutnosti nejprve upravit sestavu pro analýzu; a použít adaptivní postupy ke změně parametrů sítě.

Více informací najdete zde.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit