Amper 2019
CAD - online trafika
Google překladač: English Deutsch

Horní Cerekev hostí IT Forum 2009

Úterý, 13 Říjen 2009 08:57

Tags: Konference | Společnost | Vzdělávání

td-is_rustical942.jpgVe dnech 4.-5. 11. 2009 proběhne v hotelu Rustikal v Horní Cerekvi odborná konference IT Forum 2009, pořádaná společností TD-IS. Hlavním tématem budou tradičně informační technologie pro průmyslové podniky (ERP/PLM) a správa dokumentace. V jednotlivých sekcích pak bude vytvořen dostatečný prostor i pro další řešení, která pomohou v optimalizaci firemních procesů. Účastníky čeká velmi zajímavý program z oblastí ERP, PLM a DMS systémů pod vedením odborníků TD-IS, ale také přizvaných specialistů z oboru.
Jedním z hlavních cílů konference je pomoc výrobcům v jejich složitém rozhodování, jaký systém zvolit ze záplavy nabízených produktů. Z toho důvodu budou představeny a diskutovány aktuální trendy v oblasti informačních technologií, zejména v oblastech s velkou mírou návratnosti vynaložených investic. Řada přednášek je zaměřena na praktické a hmatatelné přínosy, které pro jednotlivé zákazníky měla investice do změny podnikových procesů a do nových informačních technologií.
Hlavním partnerem konference, obdobně jako v loňském roce, bude firma ORACLE. Více informací a program konference najdete zde.

Mohlo by vás zajímat:
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit