E LINKX
Google překladač: English Deutsch
SOLIDWORKS
Siemens

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

eDrawings pro Mac OS X 10.4 Tiger

Pátek, 08 Červenec 2005 10:45
eDrawingg pro OS MAC 10.4Společnost SolidWorks, specializující se na trojrozměrné systémy CAD, rozšířila svůj komunikační software eDrawings o podporu operačního systému Apple Mac OS X 10.4 a upevňuje tak jeho možnosti pro hladko výměnu informací během procesu navrhování. Konstruktéři, grafici i obchodníci mohou díky webovému nástroji eDrawings snadno posílat, prohlížet, zkoumat a komentovat trojrozměrné modely pomocí elektronické pošty. Koordinace konstruktérů s grafiky, marketinkovými specialisty či obchodníky je nyní jednodušší i rychlejší. Kvůli potížím s kompatibilitou bylo dosud nutné vytvářet na platformě Apple nový model. Nyní zajišťuje eDrawing hladkou výměnu dat bez ohledu na použité operační systémy nebo platformy CAD software eDrawings pro Mac OS X.

 Společnost SolidWorks softwarem eDrawings pro Mac OS X přemosťuje komunikační propast mezi konstrukčními a grafickými skupinami. Software brání potenciálním chybám a minimalizuje čas, který byl dosud potřeba k vytváření nových modelů. Nyní mohou např. grafici ihned a bez oklik používat trojrozměrné modely vznikajících výrobků a připravovat marketingové materiály jako například návody k použití. Software eDrawings pro Mac OS X tak pomáhá urychlovat uvedení výrobků na trh.

Konstruktéři na celém světě používají software eDrawings k výměně trojrozměrných modelů s kolegy, zákazníky i partnery. Software podporují běžné platformy CAD jako je SolidWorks, AutoCAD, CATIA, Autodesk Inventor, Pro/ENGINEER, One Space, Solid Edge a Unigraphics/NX. Uživatelé systémů Mac díky softwaru eDrawings navíc přečtou i soubory ve formátech DWG a DXF. Prohlížeč eDrawings Viewer pro Mac OS X si můžete zdarma stáhnout z webového serveru SolidWorks na adrese www.edrawingsviewer.com/MAC_Viewer.html.


 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit