SolidWorks 2021
Altair - konference
Helios
Google překladač: English Deutsch

StreamTech.tv

streamtech tv-logo

AV AWARDS 2005 vyhrává:

Pátek, 08 Červenec 2005 14:59
MCV 1210U příležitosti konání 15. setkání uživatelů SUPro2005 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů 4. ročníku uživatelské soutěže AV ENGINEERING AWARDS 2005. Posouzeno bylo celkem 57 projektů v 7 kategoriích: Vzdělávání, Průmyslový design, Konstrukce výrobků, PDM projekty, Analýzy a simulace, Nástroje a výrobní zařízení a NC výroba.

Hodnotitelská porota složená z obchodně-technického týmu a vrcholového managementu AV ENGINEERING zaslané projekty vyhodnotila na základě ekonomicko-technických přínosů. Speciální cena "Čtenářů portálu www.aveng.cz" byla udělena projektu, který získal nejvíce bodů od návštěvníků webových stránek AV ENGINEERING.

Hlavní cenu AV ENGINEERING AWARDS 2005 získal projekt "Vertikální obráběcí centrum MCV 1210" společnosti TAJMAC-ZPS, a. s. Vertikální obráběcí centrum MCV 1210 je novým strojem, který je díky svému konstrukčnímu uspořádání určen pro širokou oblast obrábění výrobků a nástrojů. Má uplatnění jak při obrábění složitých prostorových tvarů ve 3 nebo 5 osách, tak pro klasické frézování, vrtání, zahlubování avystružování otvorů, řezání a frézování závitů. Je určen pro plastikářský, automobilový a letecký průmysl pro výrobu forem, lisovacích a tvářecích nástrojů, zápustek pro kování nebo forem pro vstřikování umělých hmot, různých zařízení pro tváření plastů a pryží a jiné tvarově složité strojní výrobky. Stroj vzhledem k vysoké dynamice, velmi vysoké tuhosti a tlumicím vlastnostem konstrukce umožňuje využití výhod HSC technologie.

Informace o dalších oceněných projektech najdete zde.